Motivácia na rok 2018

Motivácia na rok 2018

Srdce ženy 2018 – Diár harmónie

Túžiš po harmonizácií svojho života? Rád by si si našiel čas a zosúladil prácu, rodinu ale aj seba samého? V takom prípade ťa diár ženy zaručene osloví. Srdce ženy bolo vytvorené na základe uponáhľaných žien, ktoré si nevedia zorganizovať čas a nájsť si vo svojom rušnom živote čas na seba samú.

Každý mesiac budete pracovať na inej oblasti vašeho života, čo vám zaručí milé a predovšetkým úspešné pokroky počas celého vášho roka.

Nakoľko som v tomto roku začala na sebe a na mojich snoch – Čína, naozaj makať, môj život je mierne chaotický a uponáhľaný. A že pracovať cez víkend sa nemá? 😀 No, tak také ja nepoznám. Študujem, pracujem, mám individuálne kurzy. Skrátka absolútne vyťažený, no zároveň šťastný človek. Predsa len mi však chýba niečo, čo by som potrebovala. Nejakú tu harmonizáciu a stabilitu v mojom živote, nakoľko aj keď sa snažím študovať, myslím na prácu, keď pracujem myslím na školu keď mám voľno tak si nájdem čas na blog alebo inú prácu, lebo mi je neprirodzené nič nerobiť. Práve z toho dôvodu som sa rozhodla, že naozaj už potrebujem trocha vypnúť a nájsť si čas na harmonizáciu. Čas na seba a nejak si svoj život naozaj chytiť do rúk. A to nie len kvôli chaosu v mojom živote, ale najmä kvôli tomu, aby sa mi moje zdravie neskôr za moju neuváženosť „neodvďačilo“.

Ako si môžete všimnúť už na prvý pohľad, diár je tvorený podľa časovej dostupnosti, takže je absolútne perfektný pre živnostníkov či pracovníkov, ktorý majú klientov, poprípade toho majú viac – podobne ako ja. U mňa je napríklad problém, že som dve hodiny v škole potom doučujem matematiku potom som dve hodiny v škole potom doučujem slovenčinu zahraničných študentov a takto to ide dokola a dokola. Skrátka, naozaj je môj pracovný čas nasekaný do úplných časových detailov, čo mi motivačný diár doposiaľ nespĺňal. Srdce ženy my však tieto aktivity dokonale dokáže pokryť a jasne povedať. „Bacha dievča, o hodinu máš iné stretnutie.“

Veľmi sa mi páči myšlienka dennej vďačnosti v troch oblastiach života rovnako ako aj zhodnotenie mesiaca. Na druhej strane mi tu však chýba týždenné zhodnotenie ako to je v motivačnom diáry.

A samozrejme, nesmiem zabudnúť ani na úžasné TOP 3 úlohy týždňa + mesačné úlohy a články

Motivačný diár 2018

Túžite byť motivovaný a šťastný? Radi by ste harmonizovali svoj život a dosiahli v tomto roku úspech, po ktorom túžite? A aký je váš cieľ na rok 2018? Nestačí snívať, treba konať. A o tom je aj tento motivačný diár, ktorý vás naučí byť vďačný za každý deň vášho života, no zároveň budete mať vďaka nemu neustále na očiach čo je vaším cieľom, a tak sa k nemu aj oveľa rýchlejšie dostanete.

Na tomto diári sa mi páči, že je vhodný pre mužov aj ženy. Chcete aby váš partner pracoval na sebe tak ako na sebe aj vy pracujete každý deň? Darujte aj jemu motivačný diár a postupujte pomaly ale iste za svojimi snami. Pretože už v tom nie ste sami.

Veľmi sa mi páči, že tento motivačný diár obsahuje tzv. týždenný zvyk, ktorý si máte možnosť kontrolovať každý deň. Podľa mňa je to fascinujúce a najmä veľmi motivujúce. Zámer týždňa, TOP 3 úlohy v týždni v tomto prípade nesmie chýbať. Z môjho hľadiska je to naozaj super ťah od tvorcov tohto diára. A taktiež nemožno zabudnúť na malé zhodnotenie po každom týždni.

Zopár riadkov na týždenné ale aj denné poznámky sú veľmi praktické. Môžete si tak veľmi rýchlo pozrieť čo plánujete a aký je váš týždenný plán. Nič nemusíte držať v hlave. Stačí na papieri.

Viete si predstaviť tento diár bez krásnych citátov, mesačných úloh či zopár pozitívnych článkov v každom mesiaci? Ja rozhodne nie. A tak sa nemusíte báť, že by odrazu zmizli. Sú tam stále a budú vás inšpirovať aj tento kalendárny rok 🙂 Stačí chcieť a váš sen sa naozaj môže splniť.

Čo majú tieto diáre spoločné?

Mesačný kalendár

Týždenný kalendár

Zopár riadkov na zhodnotenie dňa

3 TOP úlohy týždňa

priestor na poznámky

mesačné články či úlohy

Hlavné rozdiely

Srdce ženy obsahuje českú a slovenské verziu v jednom

Motivačný diár je možné zakúpiť v slovenskej alebo českej verzií

 

Srdce ženy je možné zakúpiť iba v jednom slovenskom prevedení

Motivačný diár je možné zakúpiť v dvoch slovenských prevedeniach – klasik, special (s gumičkou a v zlatej farbe) a jednom českom prevedení

Srdce ženy je v ženských farbách – ružová

Motivačný diár je v neutrálnej – hnedo bielej farbe

 

Srdce ženy neobsahuje zámer týždňa + nový zvyk

Motivačný diár obsahuje zámer týždňa + nový zvyk

 

Srdce ženy sa nepodobá na Školský diár

Motivačný diár je veľmi podobný školskému diáru

 

Srdce ženy obsahuje 4 cyklické záložky rôznych farieb

Motivačný diár obsahuje 1 hnedú záložku

 

Srdce ženy obsahuje každodennú vďačnosť v troch životných oblastiach

Motivačný diár obsahuje všeobecnú každodennú vďačnosť

 

Srdce ženy je rozpísané na hodiny + menší priestor na aktivity

Motivačný diár je rozpísaný na dni + väčší priestor na aktivity

 

Srdce ženy je plánované podľa cyklov prírody

Motivačný diár nie je plánovaný podľa cyklov prírody

 

Srdce ženy má vyznačené o aký týždeň ide – ľahko sa orientuje v párnych a nepárnych týždňoch

Motivačný diár neobsahuje informáciu o párnom a nepárnom týždni

 

Srdce ženy obsahuje menštruačný kalendár

Motivačný diár ho neobsahuje

 

Srdce ženy obsahuje nie len všeobecné miesto ale aj konkrétne miesto na poznámky a záznamy

Motivačný diár má priestor iba na všeobecné poznámky

 

Srdce ženy obsahuje zhodnotenie mesiaca z viacerých oblastí

Motivačný diár obsahuje všeobecné zhodnotenie mesiaca

 

Srdce ženy neobsahuje týždenné zhodnotenie

Motivačný diár obsahuje mini úlohu a zhodnotenie na konci každého týždňa

Z hľadiska priestoru a myšlienky hodnotím naozaj veľmi pozitívne srdce ženy. Avšak z hľadiska mesačných úloh a poznámok ma viac oslovil motivačný diár. Ktorý si teda vybrať? To absolútne neviem a rozhodnutie preto nechám naozaj na vás 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.