Ochrana pred slnkom

Ochrana pred slnkom

Prichádza leto a s ním spojené aj opaľovanie. Chtiac-nechtiac, slnku sa určite nevyhneme a preto používame výrobky určené na opaľovanie.

Neopatrné opaľovanie už nie je raritou. Asi každý pozná ten pocit, keď ho pokožka nepríjemne páli. A práve v takýchto chvíľach mám po ruke Panthenol chladivý sprej.

Sprej s vysokým obsahom D-panhenoli a komplexom vitamínov A, E, F podporuje regeneráciu pokožky a príjemne chladí. Ak chcete extra chladivý efekt, stačí si tento produkt uschovať v chladničke. Je maximálne šetrný a preto neobsahuje parafíny, parabény, PEG a parfémy.

Osobné hodnotenie
Moja pleť je naozaj veľmi bledá a keďže sa opaľujem do ružova, spálenie je u mňa na každoročnom poriadku. Pamätám si, keď som ako malá (ešte zo ZŠ) išla na školský výlet do Štúrova na kúpalisko a spálila som sa až natoľko, že ma celé telo bolelo a nevedela som ani to, ako spať aby ma to nebolelo. Najhoršie však bolo, keď mi otec natieral chrbát. Myslela som si, že z kože vyskočím.

Ach,… škoda že som v tej dobe nepoznala tento sprej na spálenú pokožku (a možno ešte nebol k dispozícií). Viete si predstaviť o koľko príjemnejšie by bolo, keby mi prostriedok po spálení iba nastriekal na pokožku a to všetko bez dotyku? Nemusela som trpieť tými „mukmi“, ktoré som pri tom zažívala.

V každom prípade, odkedy som prišla na to, že niečo takéto existuje, nedám na tento produkt dopustiť. Aj keby že sa hneď tento rok nespálim. V každom prípade v posledných rokoch ma pokožka celá štípe (aj keď sa nespálim) od splnka a vtedy mi tento sprej s chladivým efektom veľmi rýchlo uľaví od nepríjemného pocitu.

Produkt, po ktorom zaručene siahnem aj v budúcich rokoch

 

One thought on “Ochrana pred slnkom

  1. Ja sa spálim naozaj každý rok a je to neznesiteľné. Tento rok sa mi to dokonca podarilo v Tatrách za cca 1-2 hodinky, kým som sa štverala na Kriváň. Ten pohľad však za to stál 🙂 A potom som dni trávila s panthenolom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.