100% Pure sprchový gél

100% Pure sprchový gél

Konenče vo svete nastal Boom pri ktorom sa ľudia a to najmä ženy začínajú čoraz viac zamýšľať nad zložením jednotlivých kozmetických produktov. Nie je totiž jedno, čo používame a čím sa natierame. Určite si tiež uvedomujeme, že nám chemické zložky mnohokrát môžu ešte aj ublížiť. A to niekedy doslovne. Väčšou pravdepodobnosťou však je, že nám pokožku chvíľkovo dá do poriadku, no po pár mesiacoch bude v ešte horšom stave ako doteraz. Práve z toho dôvodu som sa rozhodla predstaviť vám Pure spchový gél, ktorý má nie len zaujímavú vôňu, no jeho pohladenie stojí za to. 

Vôňa tohto sprchového gélu je doslova vábivá. Osobne mám veľmi rada kokosovú chuť i vôňu a v kombinácií s limetkou na mňa pôsobí energizujúco, exoticky a predovšetkým letne. Trocha mi pripomína letný coctail Pina Coladu. Čo človeku aspoň na chvíľku pozdvihne náladu v tejto zime. Veľmi sa mi páči, že vôňa tohto gélu zostáva na tele aj po vylezení zo sprchy. 

Keďže ide o 100% Pure kozmetiku, nemôžem zabudnúť ani na zloženie. Jeho základnými zložkami je hydratujúca ružová voda, ukľudňujúca levanduľa a liečivá aloe vera. Ďalšími prísadami sú ale aj morské riasy či zelený čaj, ktoré sú prospešné pre vitalitu, tonizáciu a zdravý vzhľad pokožky. 

Ide o také sprchové rozmaznávanie. Každý dotyk s pokožkou je hebký a predovšetkým nepohladí iba telo, ale aj dušu. Takýto pocit som mala iba raz, a to taktiež s prírodným sprchovým gélom. Zo sprchového gélu pritom stačí použiť malé množstvo na to, aby sa človek dokázal umyť od hlavy až po päty. 

Pokožku veľmi dobre hydratuje a zanecháva na nej ľahký lesklý filter. Pokožka je po ňom hladká a už na prvý pohľad vyzerá veľmi zdravo. 

A hoc je cena trocha vyššia, občasné rozmaznávanie a relax telu určite nezaškodí.

20 thoughts on “100% Pure sprchový gél

  1. vyzerá to na naozaj skvelý produkt..ja sa tiež už pozerám častejšie po prírodnej kozmetike, i keď až tak veľmi to neriešim,pokým mi nerobí nejaký produkt zle na pleť a pokožku, tak ho používam…ale snažím sa prejsť na prírodnejšie alternatívy 🙂 páčila by sa mi vôňa tohto sprcháču 🙂
    MakeUpByVeo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *