100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

Všimli ste si, že sa niekedy zbytočne trápime alebo si komplikujeme život? Možno ste prišli na to, že sa zbytočne hneváte, alebo máte pocit, že vám šťastie uniká medzi prstami. Ak ste sa v tomto našli, potom vám odporúčam siahnuť po knihe 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život.

Ako zvyčajne hovorím, život je príliš krátky na to, aby sme sa hnevali, aby sme sa trápili, alebo aby sme si komplikovali život. A hoc tomu tak naozaj je, niekedy sa skrátka neovládneme a naše emócie nás začnú ovládať. Alebo naopak nevieme presne, čím si komplikujeme život, a teda túto nedokonalosť ani nevieme odstrániť.

Táto kniha nám hovorí o tom, čím si komplikujeme život. Častokrát sa v tejto knihe nachádzajú veci, ktoré berieme ako samozrejmosť a nejak sa nimi nezaoberáme, no v budúcnosti nám môžu narobiť veľké problémy. Jednou z takýchto oblastí je napríklad i zdravie a s tým súvisiace jedenie nezdravých jedál. Aj keď si teraz hovoríme, že je to iba sladkosť, a občas sa môžeme potešiť, tak to v budúcnosti môže mať veľmi negatívne následky. Ako prvé je samozrejme obezita, ktorá vedie k ďalším zdravotným problémom ako napríklad problémy s kĺbami atď.

V knihe nájdeme až 100 spôsobov, ktorými si komplikujeme život, pričom každý jeden spôsob je radený do jednotlivých kategórií. V tejto knihe nájdeme 5 rôznych kategórií, ktorými sú vzťahy, zdravie, život ako taký, financie a práca.

Za najväčší plus tejto knihy považujem to, že je písaná slovenským autorom, a tak sa opiera o slovenský spôsob života, nakoľko všetci ľudia majú čiastočne iné návyky, a teda by tých 100 spôsobov nemuseli práve sedieť na naše zvyky a životný štýl. Keďže sa však jedná o autora, ktorý je taktiež Slovák, tak je táto kniha naozaj výstižná. Navyše kúpou tejto knihy podporujeme slovenských spisovateľov v ich ďalšom písaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *