Deň žien v podobe 2K

Deň žien v podobe 2K

Ruku na srdce. Ktorá žena netúžila po kozmetickom stolíku, salóne alebo aspoň takom malom dekoratívnom kufríku? Je jedno, či sa maľujeme často alebo len zriedka. Ide o vychytávku, ktorá je pre nás nesmierne atraktívna, a tak sme po takej veci snívali asi všetky. A tak, v duchu dňa žien som sa rozhodla, že si jeden takýto kufrík zakúpim. Keďže mi v ňom však chýbali lesky na pery, siahla som aj po nich.

2K-kufrik

Kozmetický kufrík
Tento kozmetický kufrík si môžete zakúpiť za naozaj prijateľnú cenu, a to necelých 10€. Musím však podotknúť, že ide o vopred naplnený kufrík, takže za túto cenu nedostanete iba puzdro, ale aj produkty.

dekorativny-kufrik

Kozmetický kufrík obsahuje 66,9g potešenia. V jeho vnútri nájdete 3x tvárenky, 24x očných tieňov (v 4 paletkách), 4 rúže, 2 očné linky, 2 ceruzky na pery, 4x laky na nechty, kozmetické štetce a tiež puzdro. V kufríku je tiež zabudované malé rozkošné zrkadielko.

2K-kufrik-sada-tiene

Očné tiene majú nádhernú farbu. Veľmi sa mi páči rozloženie samotných paletiek, ktoré sú rozložené viac-menej podľa farieb. Nájdete tu paletku ladenú do modro-zelena, ružova, hneda a čierno-biela. Čo sa týka farieb, niektoré sú sýtejšie, iné sú menej výrazné. Oveľa lepšie sa na oči (aspoň pri mne) nanášajú štetcom, nakoľko prst nezachytí až tak dobre samotnú farbu. Farby sú však o niečo jemnejšie na očiach, ako vidíte v paletke. U mňa si však určite nájdu to svoje využitie.

2K-tvarenky-kufrik

Čo sa týka tváreniek, tie mi veľmi nesadli. Pigmentácia je na môj vkus dosť nevýrazná a navyše ide o farby, ktoré sa k mojej pokožke veľmi nehodia. Ak však po tvárenke beháme so štetcom o čosi dlhšie, môžete dostať vytúženú farbu. Ešte telovú farbu dokážem využiť, avšak oranžovú a ružovú nie. Tie by si však možno našli využitie u tých, ktorý majú o čosi tmavšiu pleť.

2K-ruz-sada

Rúže patria k mojim najväčším favoritom. Nájdete tu krásnu kombináciu a dá sa povedať, že aj z každého rožka troška. Tie je však potrebné aplikovať na pery, na ktorých bol vopred aplikovaný balzam. Ja to však nepovažujem za nejakú veľkú chybu, keďže balzam používam vždy predtým, ako idem použiť rúž. Pigmentácia je opäť o čosi slabšia, avšak odtieň je veľmi podobný.

2K

Očné linky tu nájdete v čiernej a hnedej farbe. Povedala by som, že ich pigmentácia je v tomto prípade už o čosi lepšia ako pri ostatných produktoch. Nečakajte však nejaký veľký zázrak. Ak si však chcete spraviť iba jemnú linku alebo chcete ísť viac-menej na prírodno, budú vám vyhovovať.

2K-kufrik-pery

S ceruzkami na pery som mala dosť veľký problém, a moje pery takmer vôbec neopigmentovali. Možno by ste však s nimi mali lepšiu skúsenosť ako ja.

2K-lak-na-nechty

Laky na nechty sú na môj vkus troška riedke, no po druhom pretretí konečne dostávajú vytúžený vzhľad. Farebná kombinácia lakov v tomto kufríku je podľa mňa viac ako priateľná, nakoľko je ich možné použiť prakticky na hocijakú príležitosť. Najviac som si obľúbila samozrejme červený lak na nechty.

2K-stetce

Konečne sa dostávame k štetcom a pomôckam. Na zrkadielku nie je čo pokaziť, a puzrdo je taktiež veľmi dobré. Čo sa týka samotných štetcov, osobne som s nimi spokojná. Štetinky z nich nevypadávajú, nie sú drsné, veľmi dobre sa s nimi aplikujú farby. Za mňa najlepší kúsok z celého kufríka.

A ako hodnotím kufrík? Takýto kufrík je dosť drahý aj bez výplne, a tak si myslím, že aj keby som samotný obsah už nikdy nepoužila (čo však určite aspoň tie tiene a laky využijem), určite sa podľa mňa oplatí. Musím však tiež skonštatovať, že som čakala o čosi viac.

Sada leskov na pery
Ak patríte k ženám, ktoré zbožňujú lesky na pery, tieto farby vás rozhodne zaujmú. Sada je za veľmi prijateľnú cenu a obsahuje 4 nádherné farby s názvom Let´s Get Kissed!

2K-lesk

Všetky štyri lesky sú na môj vkus „vodové“ a ich farba je naozaj jemnučká. Dá sa povedať, že ak ich nanesiete na pery, vyzerá to akoby ste si na ne naniesli lesk s vodovým efektom. To sa však odráža aj na samotnej sýtosti farieb. Pery pri prvom nanesení dostanú samotnú farbu, avšak budete vidieť aj ich pôvodný odtieň. Po druhom nanesení sú už farby sýtejšie, no stále to nie je taká sýtosť, ako sýte sú samotné produkty.

2K-lesk

Čo sa týka trblietok v lesku, považujem ich za veľké plus. Na perách ich však nie je vidno až v takom hojnom počte, ako v samotnom produkte.

Ak zbožňujete jemné farby, potom je pre vás bledo ružová farba tým pravým orechovým. Tá mi totiž dôkladne neprekryla moju pôvodnú farbu pier ani po druhom nanesení. Nemôžem však povedať, že by bola farba škaredá alebo že by nevyzerala dobre.

2K-lesky-set
Pridať popis

Ďalšie 3 produkty sú podľa mňa už čistým priemerom. Farbu pier prekryjú, no nejde o nejaký veľký zázrak. Ak však hľadáte niečo s podobným odtieňom, a aby to nebolo až také sýte, určite vás potešia.

2K

Konečne sa však dostávam k plusom týchto leskov. Lesk (bez konzumácie jedla) mi na perách vydržal až 3-4 hodiny, pričom som sa za tento čas samozrejme aj párkrát napila. Týmto testom najlepšie obstál červený lesk, no musím povedať, že aj pri ňom bolo po 4 hodinách vidieť miernu zmenu farby, a mala som po určitej dobe pocit, akoby sa mi na pery oveľa viac „prilepil“.

Žiaľ, po všetkých 4 leskoch som mala pocit, akoby ma po pár minútach po priamom nanesení pery začali zľahka štípať alebo bolieť. Preto tieto lesky používam iba v prípade, že si pod ne aplikujem nejaký kvalitnejší balzam na pery.

16 thoughts on “Deň žien v podobe 2K

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *