36x Detox a Paleo recepty

36x Detox a Paleo recepty

Aj vy milujete variť, no radi by ste niekedy varili zdravo a chutne? Alebo ste sa iba rozhodli spraviť niečo dobré pre vaše zdravie? V tomto článku vám predstavím dvoje karty jedny sú 36 x Detox a tie druhé sú Paleo recepty kre každého

Ako prvé vám predstavím 36x Detox.

Aj vy túžite schudnúť, možno do plaviek, alebo si len udržať svoju ideálnu váhu a byť zdraví? V takom prípade vás týchto 36 receptov určite poteší.

Na každej kartičke máte hore v pravom rohu ukázaný čas, kedy je tento recept vhodný. A tak si môžete hneď dopredu pripraviť jedlo nie len na ráno, ale aj obed, olovrant či večeru. Je to teda veľmi rýchle a jednoduché.

Tieto kartičky zároveň obsahujú recepty nie len na zeleninové jedlá, ale aj také, ktoré vám vykompenzujú sladkosti, a tak sa nebudete počas vášho detoxu musieť „týrať“.

Ja osobne som si zamilovala názvy týchto receptov, ktoré úžasne znejú ako napríklad „7 lahodných chutí“. K tomu nepotrebujem ani fotku, už ten samotný názov ma láka vyskúšať takéto papanie.

Ako druhé sú Paleo recepty pre každého. Nie každý vie, čo je to Paleo. Paleo a teda Paleo strava je strava, ktorá je inšpirovaná našimi predkami. Ide o prirodzenú stravu, ktorá v sebe obsahuje všetky živiny, potrebné pre telo. A aj keď to možno znie „nie práve lahodne“, opak je pravdou. V Paleo receptári nájdete množstvo chutných pokrmov. Ba dokonca tam nájdete aj napríklad také lievance.

Tieto karty majú taktiež v pravom hornom rohu označenie, avšak v tomto prípade nejde o označenie času, kedy by sme mali jesť, ale o počet porcií. Preto si veľmi ľahko a jednoducho môžete znásobiť alebo vydeliť jedlo tak, aby to bolo vhodné pre 1 či 2 ľudí, a nemuseli sa tak stravovať aj ostatní členovia rodiny, alebo naopak spraviť jedlo pre celú rodinu.

Tieto karty taktiež obsahujú tak sladké a chutné pokrmy, ako aj hlavné jedlá či nejaké tie polievky, takže sa s nimi budete môcť stravovať rýchlo, jednoducho a bez problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *