36x Sladký život

36x Sladký život

Prednedávnom ste si na mojej stránke mohli všimnúť recenziu kariet 36 Smoothies pre dušu, a teraz vám predstavím karty 36x Sladký život.

36x sladký život sú kartičky, ktoré sa snažia využiť prírodné suroviny, aby aj sladké bolo zdravšie, než kedykoľvek predtým. Ba dokonca aj keď je treba použiť cukor, tak sa snažia využiť zdravšiu náhradu ako napríklad trstinový cukor. Takže môžeme povedať, že ide o zdravé maškrtenie.

Mne osobne sa páči, že tieto kartičky neobsahujú iba koláče. Ale aj rôzne iné dobroty ako napríklad torty, sladké nápoje, zmrzlinu a veľa ďalšieho. Ani by som neverila, že toľko receptov sa dá spraviť a to všetko buď s minimom cukru alebo bez cukru. A dokonca že sa dá maškrtiť bez výčitiek. Ja osobne týmto kartám nemám čo vytknúť Som maximálne spokojná.

Čo ma na kartách však zaujalo a potešilo najviac je, že obsahujú dĺžku prípravy ale aj to, pre aký počet ľudí je táto porcia vhodná. Preto keď chcem variť pre svoju rodinu, iba si pozriem pre koľko ľudí je recept určený a potom poprípade zmením dávkovanie. Myslím si, že je to super hlavne pokiaľ má prísť nejaká väčšia návšteva, a tak si len vyberieme recept, a hneď vieme, ako ho máme pozmeniť a aké množstvo máme čoho kúpiť. A to všetko bez stresu, či sa ujde každému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *