A ide sa do bazéna

A ide sa do bazéna

Určite aj vy milujete letné dni, a aj keď už prešlo to hlavné letné obdobie, chcela som sa vám pochváliť s mojim malým úlovkom, ktorý mi spríjemňoval a ešte aj spríjemňuje letné dni v bazéne, ale aj pri bazéne.

Určite poznáte ten pocit, keď si konečne vleziete do bazéna a nechcete byť ničím rušený. Či už ležíte na nafukovačke alebo plávate, odmietate vyliezť a to aj za cenu, že by ste mali „umrieť od smädu“. Teda, dúfam že nie som jediná, ktorá si nechce kaziť tieto dni. Práve preto mám pri užívaní si bazéna 3 veci, ktoré mi nesmú pri bazéne chýbať a to je: držiak na pitie do bazéna, pitie a potom opaľovací krém, na ktorý nedám dopustiť.

Čo sa týka držiaka, ide o malého nafukovacieho pelikána, do ktorého môžem vložiť prakticky čokoľvek od malej 0,5l fľašky, cez pohár až po plechovku. Avšak hmotnosť by som nepreťažovala, nakoľko ide o nafukovací držiak, ktorý by mohol prasknúť alebo sa inak poškodiť. V každom prípade ide o veľmi originálny spôsob, ako si vylepšiť svoj deň v bazéne a zároveň si dopriať luxus, ktorý si môže dovoliť len málokto.

V neposlednom rade však určite nezabudnite na nejaký vodeodolný opaľovací krém, ktorý vás ochráni pred slnkom aj v prípade, že ste vo vode. Je to najmä z toho dôvodu, že sa pri plávaní odhaľujú časti tela, z ktorých bol opaľovací krém (ktorý nie je vodeodolný) zmytý, a tak sa aj napriek tomu, že ste boli celý čas vo vode môžete spáliť.

Osobne som ako malá zabúdala na opaľovací krém a potom som sa vždy spálila. Dokonca si pamätám, keď som sa na kúpalisku zo školy tak spálila, že som celý týždeň ostala doma, pretože som nevedela sedieť, ležať a najradšej by som ani nedýchala, aby ma nič nebolelo. Ak ste však už na opaľovací krém zabudli, radosť vám určite spraví chladivý sprej, ktorý zmierni vaše trápenie.

13 thoughts on “A ide sa do bazéna

  1. Taká som rada, že ja som sa doteraz zdržala takých nepríjemných okolností ako je spálenie.
    Nejako mi blbne comp, odkedy mi spadol a rozbil sa, a už niekoľkokrát sa mi podarilo zmazať komenty. Hups…

    Našťastie mám dostatok pigmentu. A už som bola niekoľkokrát pri mori, ale slniečko mi doteraz neublížilo, hoc sme sa natierali len olejom a citrónom, ktoré chránia pred uvb a uva, ale nemajú skoro žiaden faktor. Ale ten Plameniak vyzerá super, len nemám žiaden bazén kde by som ho využila. Aj sme kúpili obrovský 7 kubikový, ale nejako leto nám nevyšlo na to, aby sme ho vôbec nafúkli a naplnili. Škoda.
    Ale keď budem veľká, budem mať veľký dom i s dvorom a bazénom. Už sa teším 🙂

  2. Ta nafukovačka pre pohar do vody je bohova už som to par krat na fotkach videla myslela som že sa to neda kupiť lebo vačšinou to mali ludia kdesi na dovolenke v zahraničí peknee:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *