Adventný kalendár na december

Adventný kalendár na december

Každý vieme, že už prichádza December, a s tým je spojený aj adventný kalendár. Pamätáte si na ten čas, kedy ste boli malí a vedeli ste, že vás čaká adventný kalendár? Nesmierne ste sa tešili, že budete maž každý deň nejakú lahodnú čokoládu, pričom čím menej jej ostane v adventnom kalendári, tým viac ste sa tešili na Vianoce, pretože sa Vianoce čoraz viac blížili.

Žiaľbohu, nejak z nás tá radosť odišla, a už nemáme záujem o adventný kalendár. Adventný kalendár s čokoládou je nie len fádny, no odrazu nám tá vnútorná čokoláda ani nechutí. Nechceli by sme opäť pocítiť tú radosť a aj vďaka adventnému kalendáru prežívať adventné sviatky ešte intenzívnejšie? Aj práve preto boli vymyslené rôzne adventné kalendáre, ktoré neobsahujú sladkosti, ale rôzne iné veci, ktoré človeka potešia. Napríklad taký adventný kalendár obsahujúci rôzne voňavé vosky do aromalampy alebo kozmetiku. My dospeláci oveľa viac oceníme nejaké praktické veci, keďže si uvedomujeme koľko tieto veci stoja, a že je to potrebná vec. Navyše veľa ľudí v dospelosti už nie sú milovníkmi sladkostí, takže určite ocenia kozmetiku, ktorú i využijú.

notino adventný kalendár

Je pravda, že kozmetické adventné kalendáre sú drahšie než tie adventné kalendáre, ktoré obsahujú sladkosti, no taktiež si treba uvedomiť, že sladkosť zjeme za deň, a je po nej, no kozmetický produkt nám vydrží niekoľko mesiacov, a to aj v prípade, že je to mini produkt. Tieto adventné kalendáre sa pohybujú okolo 40€, no keď si to prepočítame, tak jeden produkt nestojí ani 2€, čo je podľa mňa naozaj prijateľná cena za mini produkty.  Najmä pokiaľ si uvedomíme, koľko radosti to prinesie.

Ak vás však nezaujal adventný kalendár, stále je ešte možnosť kúpiť si nejaké vianočné balíčky za super cenu, ktoré by mohli byť aj takým pomyselným tipom na darčeky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *