Aj ja som Mobake

Aj ja som Mobake

Všetci si umývame zuby. Každý deň, a to dokonca viackrát denne. Prečo si teda túto každodennú rutinu neokrášliť s motivacnekefky.sk?
Stránka Mobake alebo inak – motivačné kefky nám donedávna ponúkala iba motivačné kefky s rôznymi nápismi. Po novom nám však táto stránka dodáva neuveriteľnú možnosť – napísať si vlastný text na kefku. A keďže som im to v začiatkoch nechcela uľahčiť, a tak som si zvolila anglicko – čínsky text. Text na mojej zubnej kefky je Never give up, teda nikdy sa nevzdávaj. A tento istý text aj v čínskom jazyku.

Dôvod, prečo som si zvolila tento nápis je preto, že mi angličtina veľmi dlho nešla. Priam to bol môj najhorší predmet. A potom sa vo mne stal nejaký prelom, a keď som išla do Číny a po prvýkrát mala možnosť v reáli využiť angličtinu, veľmi sa mi to zapáčilo. To je dôvod anglického jazyka. A čínsky? Do Číny sa chcem určite ešte vrátiť, najradšej okamžite 😀 A keďže po Číne som túžila 10 rokov a napokon sa mi tento sen splnil, myslím si, že naozaj sa neoplatí vzdávať a človek musí bojovať za svoje sny.
Čo sa týka designu, mala som možnosť vybrať si zo 4 možných variácií. Ide o typický čičmanský design, ktorý vyzerá naozaj veľmi pekne a ľudovo. Čo hovoríte naň, páči sa vám?
Čo sa týka mňa, veľmi ma zaujímalo ako bude vyzerať čínsky nápis. A keď toto zvládli, tak u mňa majú veľké plus 🙂 Nemám tomu čo vytknúť 🙂 Naozaj som maximálne spokojná.
Tak, a keďže už hovorím o tej Číne, do Číny budem potrebovať cestovateľské puzdro 🙂 Tak, prečo nemať rovno takéto jedno bambusové puzdro od Mobake? Zabudla som sa inak zmieniť, že spoločnosť Mobake vyrába svoje produkty výhradne z dreva – bambusu. Takže pre tých, čo majú radi drevo je to super.

Do tohto cestovateľského puzdra sa bez problémov a veľmi pohodlne zmestí práve táto kefka, čo je úplne perfektné 🙂 Keby som vydržala, možno by som si ju aj do Číny zobrala. Ale o tom pochybujem 😀  A tak, si pred cestou do Číny plánujem jednu takúto kefku s vlastnou motiváciou kúpiť. A samozrejme nemôžem zabudnúť ani na cestovateľské puzdro, ktoré mi udrží moju kefku v absolútnom poriadku.

Ak by ste chceli vyskúšať niečo z Mobake, no kefky máte momentálen funkčné, určite sa nemusíte báť. Táto stránka ponúka aj bambusové slamky na nápoje, vďaka ktorým si môžete užiť vaše obľúbené koktejly.

A aby sa vám ich čistilo oveľa ľahšie, môžete si k nim zakúpiť aj kefku na čistenie týchto slamiek.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *