Aké šaty by ste si zvolili na toto leto?

Aké šaty by ste si zvolili na toto leto?

Myslím si, že každá žena chce byť krásna a neodolateľná. Taktiež ňou chcem byť aj ja. Práve tak som našla rôzne letné šaty na manzara.sk, ktoré ma naozaj oslovili. Práve v tomto článku som sa rozhodla prezentovať vám niektoré z nich.

Ako prvé šaty, ktoré ma naozaj veľmi oslovili sú kvetinové letné šaty Courtnee, čiernobiele.

Materiál šiat 95% polyester a 5% spandex. Čo sa týka mňa, veľmi sa mi páči ich jednoduchá čierno biela kombinácia, pričom vrch je čierny a spodok je biely. Aby však neboli šaty fádne, no pôsobili jemne a žensky, na spodnej časti šiat je čierny kvetinový vzor. Tieto šaty vďaka svojej jednoduchosti je možné nosiť pri prechádzke, ako aj na posedenie s kamarátkami.

Ak uprednostňujete dlhé letné šaty, na stránke som tiež našla pásikavé dlhé šaty s vreckami Olinda – farebné.

Materiál šiat, podobne ako u predchádzajúcich tvorí 95% polyester a 5% spandex. Šaty sú na ramienka, majú vrecká po oboch bokoch a ich voľnosť spolu s farebným vzorom vám zaručí, že v nich opticky stratíte nejaké tie kilá. Sú vhodné najmä pre ženy, ktoré milujú v lete voľné, nepriliehavé šaty a neradi odhaľujú svoje nohy. Ja osobne si ich viem predstaviť na pláž, kedy si ich veľmi rýchlo dokážem obliecť i vyzliecť, a pokiaľ by fúkalo od vody, tak vďaka tomu, že sú šaty dlhé, mi to vôbec nebude vadiť.

Ako posledným kúskom, ktorý som si pre vás pripravila sú elegantné midi šaty Hanna, opäť čierno biele.

Taktiež sa jedná o materiál polyester + spandex. Tieto šaty majú krátky rukáv s odhalenými ramenami, takže ich ocenia aj ženy, ktoré majú trocha väčšie ramená. Šaty sú čierne, s bielym spodkom, pričom bielu a čiernu rozdeľuje kvetinový a listový vzor. Jednoducho nádherné. Osobne si ich viem predstaviť na nejakú romantickú večeru či na rande. Vďaka svojej dĺžke po kolená sú vhodné aj na rôzne pracovné stretnutia.

Na tejto stránke však nájdete aj iné šaty, ktoré by vám mohli padnú do oka. Toto leto sú však tieto troje pre mňa jasným favoritom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *