Aké topánky máš rada ty?

Aké topánky máš rada ty?

Keby ste mali všetky peniaze na svete, ako by vyzerali vaše topánky? Ako by vyzeral váš úložný priestor na topánky? Možno si myslíte, že takáto otázka je naozaj zvláštna, no ako zvyčajne hovorím, k úspechu vedia dlhá cesta. A preto by sme si mali vyberať pohodlnú obuv.

Ja osobne som si svoj vysnívaný botník našla takmer okamžite, keďže naň nie som nejak náročná. Volila by som niečo praktické a zároveň elegantné. Niečo, čo je priestranné a zároveň v neutrálnej farbe, aby sa tento botník hodil kamkoľvek. A práve taký som našla, v podstate až dva.

Prvý botník čo ma zaujal bol biely botník Symbiosis Tom. Tento botník je jedinečný v tom, že má aj uzatvárateľnú aj otvorenú stranu. Uzatvárateľná strana by u mňa bola využívaná na topánky, ktoré nevyužívam až tak často, poprípade na také, ktoré nie sú vhodné na danú sezónu. Nakoľko ich totiž v tomto období nebudem používať, nemusí sa na ne aspoň prášiť. Otvorená časť by bola využívaná na topánky, ktoré aktuálne najčastejšie používam. Teda v tomto letnom počasí najmä sandálky, botasky a samozrejme papuče.

Druhý botník Napolyon je kombinácia tmavého dreva a bielej farby, čo vyzerá naozaj elegantne. Tento botník je celý uzatvárateľný, no je naozaj priestranný. Navyše sú jednotlivé priehradky dosť veľké nato, aby sa do nich zmestili nie len topánky, ale aj kabelky. Práve kvôli tomu som si istá, že by sa tam zmestili aj zimné topánky, ktoré je vždy problematické niekde napratať.

Aké topánky by som si však do neho dala? Ja osobne som zaťažená na botasky s neutrálnou a predsa veselou farbou. Také, ktoré sú veselé a zároveň sa dajú obuť prakticky k čomukoľvek.

Len prednedávnom som presne také botasky našla. Volajú sa ASICS FN2-S GEL-CONTEND 5. Základ je bledý a teda sa ľahko zladí, avšak celkovo sú všetky farby ladené do modrej, takže sú pre mňa naozaj top. Milujem modrú farbu a tieto ma jednoducho dostali. Tak isto si ma však získali aj botasky PUMA RS-2K, nakoľko sú veľmi farebné, pričom u nich taktiež prevláda modrá farba. Za mňa sú skrátka top.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *