Ako na valentínsky darček

Ako na valentínsky darček

Výber darčeka je pravdepodobne častou dilemou každého z nás.  A keďže prichádza Valentín, každý zadaný vie, že valentínsky darček je „podmienkou“ tohto sviatku. Aký darček vybrať bez toho, aby sa ten dotyčný urazil, že to nie je dosť alebo to je niečo, čo nemá rád. Treba totiž vybrať niečo, čo vyjadrí našu lásku, ale aj záujem o človeka.

Záujem môžeme vyjadriť rôznymi spôsobmi. Napríklad drahším darčekom, výberom darčeka, ktorý zaručene poteší polovičku alebo siahnuť po nejakom tajnom želaní polovičky. A samozrejme existuje aj kombinácia.

parfem hugo boss

V súčasnej dobe sú totiž ľudia čoraz náročnejší, a aj keď nie každý, niekomu nestačí obyčajná čokoláda alebo kvet. Ja osobne som napríklad toho názoru, že kytica kvetov je iba vyhadzovanie peňazí do vzduchu, keďže kytica nevydrží ani týždeň, a stojí naozaj veľa peňazí. Preto ak kvet, tak v kvetináči.

Jedným z praktických, a zároveň príjemných darčekov patrí napríklad parfém alebo toaletná voda. Žena, ale aj muž ju potrebuje, a aj keď ju možno nevyužíva každý deň, tak určite nejakú príjemnú vôňu ocení. Predsa len každý z nás má aspoň jeden parfém, ktorý využívame na zvláštne príležitosti. Príjemná vôňa môže potešiť partnera, ale zároveň aj nás. A v neposlednom rade, ide o tzv. luxusnejší darček, a teda je vidieť, že si človek dal na darčeku záležať, a to aj napriek tomu, ak sa rozhodneme siahnuť po nejakej lacnejšej značke.

valentínsky darček

Je však parfém ideálnym riešením v každom prípade? To určite nie. Pokiaľ partner nevie, aké má osoba preferencie, môže to byť veľký problém. Nie každému totiž vyhovujú svieže, korenisté či citrusové vône. Ak by som napríklad ja dostala korenistú vôňu, tak by som ju nevyužila, keďže z korenistých vôní ma bolí hlava. V každom prípade však preferencie dokážeme rýchlo zistiť, stačí objať partnera, a už vieme, akú vôňu preferuje. Taktiež si častokrát v kúpeľni môžeme všimnúť voľne vystavený parfém, a naštudovať si aký druh vône je to.

A teda, aj keď výber parfému vyzerá zložito, v skutočnosti to tak vôbec nie je. Stačí byť trocha všímavý, a okamžite dokážeme odhaliť po akom parféme siahnuť. Ak však stále neviete čo vybrať pre partnera, odporúčam parfémy Hugo Boss

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *