Ako si predstavujete vaše TOP rande?

Ako si predstavujete vaše TOP rande?

Ako si predstavujete vaše top zoznámenie s potenciálnym partnerom? Bolo by to vo vašom meste, na internete alebo niekde v zahraničí? Čo by ste chceli robiť pri vašom prvom rande? Máte radi adrenalín alebo by ste siahli po niečom pokojnejšom? V akom duchu by bol vedený váš rozhovor a ako by sa skončilo celé rande?
Myslím si, že veľa z nás, dievčat, má na túto otázku jasnú odpoveď. A keď nie jasnú, určite má aspoň určitú predstavu, po čom vždy snívala alebo jej to bolo blízke. Ja mám napríklad veľmi rada adrenalín, a pre mňa by bolo veľmi zaujímavé a atraktívne byť najprv niekde v prírode, kde by sme sa porozprávali, a potom vyskúšali nejaký adrenalínový zážitok. Osobne by som privítala napríklad aj taký flyboarding, ktorý som mala možnosť raz vyskúšať. Patrí to k bezpečnejším adrenalínovým zážitkom, pri ktorom sa ale určite zapotíte a zároveň zabavíte. A čo sa týka prírody? Flyboarding sa dá vykonať napríklad aj na Zlatých Pieskoch, kde je celkom pekná príroda.

Ak sa pýtate prečo by som si zvolila práve adrenalín spojený s prírodou, odpoveď je jednoduchá. V týchto priestoroch je krásna príroda, no zároveň tam človek nie je sám. Takže sa nemusí báť o svoj život. Za druhé milujem prírodu, a prechádzka po prírode s niekým je pre mňa naozaj úžasne využitý čas. A čo sa týka toho adrenalínu? Rada prekonávam samú seba. Navyše človek môže vidieť ako sa ten druhý správa pod stresom. Či nadáva, je vystrašený alebo sa zatne a nebojácne ide do toho. A k tomu všetkému by sme mali možnosť vyskúšať niečo zaujímavé, zabaviť sa a pritom si užiť chvíľky spolu. Skrátka niečo prekrásne podľa môjho názoru.
A čo viete, možno sa toto top zoznámenie raz zmení na niečo väčšie. A z veľkej lásky napokon nastane aj čas vybrať snubné prstene a zakúpiť ten správny pre svoju spriaznenú dušu. A jedno dokonalé rande môže po niekoľkých rokoch skončiť aj svadbou, po ktorej tak veľmi túžime. Životom po boku nášho milovaného kamaráta a manžela v jednom.

2 thoughts on “Ako si predstavujete vaše TOP rande?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *