Ako trávite svoj čas?

Ako trávite svoj čas?

Ako  trávite čas, ktorý strávite na cestách? Či už sedíte v autobuse ako spolusediaci alebo sa naprklad veziete v aute, čas vám stále plynie. Preto by sme ho mali využiť naplno a to aj v prípade, že cestujeme. Samoyrejme, je to iné ak ste napríklad s kamarátom, a tak venujete svoju pozornosť práve jemu. Ale to, že ste sami a musíte cestovať napríklad do školy či práce neznamená, že sa musíte orientovať len na cestu.

Ideálnym trávením času je napríklad čítanie alebo učenie sa. Čítanie je príjemné, avšak štúdiom si ušetráte čas, ktorý by ste vynaložili doma. Zo všetkého najradšej sa však venujem písaniu článkov práve v autobuse. Hoc to robím necelý týždeň, dáva mi to zmysel a predovšetkým sa teším na ďalšiu jazdu. Už nie je pre mňa utrpením., práve naopak. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že sa autobus otáča a pri zmene smeru či rýchlosti sa častokrát posunie moja ruka z klávesnice a napíšem sprostosť. A keďže články píšem na mobile za pomoci klávesnice, niekedy si nevšimnem preklepy, čo mi naozaj vadí. Na druhú stranu je však rýchlosť písania článkov v porovnaní s písaním na mobile neporovnateľná.

4 thoughts on “Ako trávite svoj čas?

  1. Ja čítam. Stále a vždy mám v batohu knihu, alebo nejaký časopis. Bohužiaľ, nemám v mobile internet a nie všade je prístup na wifi. A tak je kniha môj najlepší kamarát pri cestách MHD a v čakárňach u doktorov. A samozrejme MP3 na ušiach. Poprípade si v hlave pripravujem nejaký článok, zapisujem si myšlienky do zápisníčka a potom to vkladám do PC. Ale je super, že tebe sa podarí vytvoriť aj článok, ja by som asi nedokázala niečo také. Mňa by rozčuľovalo, že neviem písať dvoma rukami 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *