Alpecin – Double effect

Alpecin – Double effect

Počuli ste už niekedy o značke vlasovej kozmetiky Alpecin, ktorá je vytvorená špeciálne pre ľudí, ktorí majú problémy s vlasmi. Či už ide o problémy s lupinami alebo o rednutie vlasov, určite si v ich ponuke nájdete presne to, čo potrebujete.

Alpecin šampón proti vypadávaniu vlasov

Napriek tomu, že ide o značku, ktorá je cenovo trocha drahšia, musím povedať, že občas sa ulakomím, a kúpim si práve šampón od Alpecinu. Dôvodom je hlavne to, že som si ho už pred niekoľkými rokmi kúpila, a bola som veľmi spokojná. Práve preto si aspoň raz do roka, napríklad na narodeniny, poviem, že si zaslúžim túto špeciálnu starostlivosť, a teda si kúpim jeden šampón. A aj keď je veľa šampónov určených práve pre mužov, nejak mi to nevadí. Ich vôňa je neutrálna, a účinky vynikajúce, tak prečo by ma mal stopnúť jeden nápis „pre mužov?“

Alpecin Double Effect

U mňa v kúpeľni sa práve nachádza jeden takmer minutý Alpecin Double Effect. Double effect v tomto prípade znamená, že bojuje proti vypadávaniu vlasov, a súčasne i proti lupinám. Človek teda nemusí používať dva šampóny, poprípade si povedať, že ak chce bojovať proti jednému problému, druhý musí ignorovať. A to je podľa mňa naozaj na nezaplatenie. Najmä pre ľudí, čo majú naozaj problémy s vlasmi.

účinky šampónu Alpecin

Double effect je kofeínový šampón, a teda je jeho farba tmavo hnedá. Pri umývaní jemne pení, pričom pri pravidelnom používaní vydrží 1-2 mesiace. Jeho vôňa je neutrálna, a teda je vhodný nie len pre mužov, no povedala by som, že i pre ženy. Pokiaľ nepotrebujete nádherne voňajúce vlasy, tak vás isto poteší svojimi účinkami. Veď predsa, aj ja som žena, a občas ho používam.

šampón proti vypadávaniu vlasov

Po cca mesačnom používaní si človek môže všimnúť, že vlasy nevypadávajú tak intenzívne ako predtým. Tmavovlásky si to všimnú možno i pri sprchovaní, poprípade, že nie sú ich vlasy po celom byte. Ja mám však bledé vlasy, a teda si veľmi nevšimnem ich vypadávanie. Jeho účinok som si však všimla pri česaní, kedy si vyčešem oveľa menej vlasov, než predtým.

Ak teda neviete, po čom siahnuť, alebo sa skrátka chcete rozmaznávať, tak ho vrele odporúčam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *