Doplnky pri výrobe gél lak nechtov + nové farby

Doplnky pri výrobe gél lak nechtov + nové farby

Určite ste si v poslednej dobe na mojom blogu všimli, že sa gél lak nechty stali mojou vášňou. Osobne je to pre mňa veľkou vášňou a najmä určitou ženskosťou.
Práve z tohto dôvodu sa do mojej zbierky pridalo hneď niekoľko ďalších kúskov. A to tak z doplnkov ako z nových farieb. Ak mám byť však úprimná, farieb nikdy nie je dosť, a tak si ich stále dokupujem a dokupujem.
Čo sa týka doplnkov, tých mám pomenej, a tak som sa rozhodla, že už by si moje nechty zaslúžili trocha extra starostlivosti.

Ako prvé som si dopriala rukavice v snehobielej farbe. Už dlhšiu dobu som rozmýšľala nad ich kúpou, no nie a nie sa k tomu „dokopať“. Tentokrát ma však potešili svojou prítomnosťou. Rukavice sú veľkým prínosom najmä v prípade, ak si chcete chrániť ruky pred UV žiarením. Takto sa svetlu vystavujú iba vaše nechty, ktoré budú nádherné, no UV svetlo sa nedostane ďalej.

Ďalším neodmysliteľným pomocníkom je samozrejme pilník, ktorý nikdy nesklame. Je vhodný nie len pri odstránení gél lak nechtov, no zároveň aj pri modelácií správneho tvaru nechtov. Osobne mi tento pilník naozaj vyhovuje a neviem si ho vynachváliť.
Oddeľovač prstov som si zakúpila najmä kvôli mojej mamine. Vždy, keď jej robím nechty s nimi pohne alebo ich o seba otrie. Je veľmi ťažké ju niekedy ustrážiť, no tieto penové oddeľovače všetku prácu urobia za mňa. Už sa stačí sústrediť iba na samotnú tvorbu majstrovského diela. A aj keď tieto pomôcky majú byť použité najmä pri nechtoch na nohách, ja ich občas použijem aj na ruky. Manipulácia s nimi je viac než pohodlná.

Brúsnym blokom nikdy nepohrdnem. Je ideálny nie len pri príprave gél lak nechtov na farbenie a odstránenie rôznych nečistôt z nechtov, ale aj pri NailArte. Dá sa preto povedať, že ide o univerzálnu pomôcku. Ja osobne tento pilník používam aj pri odstránení zvyškov gél laku, v prípade že je to potrebné. V každom prípade ma však brúsne bloky ešte nikdy nesklamali.
Nádoba na odstránenie gél laku je veľmi príjemnou pomôckou pre uľahčenie práce. Podľa mňa ide o prvok, ktorý pri svojej práci využije naozaj každý.

Posledným a mojim veľkým bonusom k úplnej spokojnosti bol vzorkovník na farby, ktorý som takmer okamžite zaplnila. A hoc mi ešte ostalo pár voľných miest, verím, že sa aj tie čoskoro zaplnia. Ako si pri mojom vzorkovníku môžete všimnúť, najviac mojich lakov má ružový či červený odtieň.

V tomto vzorkovníku sa však nachádzajú aj dva moje milované termo laky, pričom k jednému z nich sa o chvíľočku dostaneme.

Nové farebné prírastky

Konečne sa dostávame k mojim novým farebným prírastkom, ktoré rozhodne stoja za to. V tomto prípade som opäť siahla po mojej milovanej ružovej klasike, tentokrát však v odtieni Tutti Frutti, termo laku Blood Red-rose a napokon k úplne novej farbe, ktorú som doposiaľ ešte nemala – Pastel Apricot.
Tutti Frutti

Táto farba patrí k nádherným krikľavým odtieňom, ktorým sa jednoducho nedalo odolať (v mojom vzorkovníku ju nájdete úplne hore vľavo). Je nežná, ženská no zároveň vyzývavá. S touto farbou sú moje nechty neustále na očiach.

Táto farba mi naozaj pripadá ako farba letného ovocia, takže by som ju priradila najmä k letným odtieňom. Určite by som touto farbou však nepohrdla ani na jar, či iné ročné obdobie. Perfektne sa mi hodí k mojim šatám, ktoré majú rovnakú farbu.
Blood Red-Rose

Tento termo lak je absolútne neodolateľný. Vo vzorkovníku ho nájdete ako štvrtý napravo hneď vedľa zlatistej farby. Čo sa týka termo lakov, veľmi sa mi páči, že ide o jedinečnosť a neustálu zmenu. Za deň tak môžem mať hneď niekoľkokrát zmenenú farbu nechtov.

Osobne sa mi tento lak páči oveľa viac ako červený odtieň, ktorý je pre moje nechty typickejší. Ružová farba však taktiež nie je škaredá, práve naopak. Najčastejšie majú moje nechty červenú farbu, no občas je lak aj ružový, najmä keď som vonku alebo mám čerstvo umyté ruky.
Pastel Apricot
Zatiaľ môj najväčší módny výstrelok čo sa týka lakov – čo si môžete všimnúť aj na mojom vzorkovníku. Nie, že by bol lak škaredý, no ešte nikdy som nemala dostatok guráže vyskúšať niečo pastelové. Dokonca ani môj šatník neobsahuje pastelové farby. Rozhodne však tento krok hodnotím veľmi pozitívne.

Zaručene by som v budúcnosti chcela siahnuť ešte po nejakých pastelových farbách, napríklad jemne modrej, ktorá je naozaj dokonalá. Túto farbu radím taktiež k letným tónom. Osobne mám z nej pocit koktejlov, slnka, vody a pláže. V lete bude naozaj veľmi často využívaná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *