Anjelské tarotové karty

Anjelské tarotové karty

Máte radi anjelov, a radi by ste sa naučili vykladať tarot? V takom prípade sú anjelské tarotové karty to pravé pre vás. A vlastne, aj pre mňa.

Tieto karty sú úžasné, veľmi sa mi páči ich význam hneď na prednej strane karty, čo veľmi uľahčí narábanie s tarotom, hlavne pre ľudí, ktorí sa mu nevenujú až tak často, alebo ktorí sú v tom začiatočníci. Takto sa totiž nemusia každú chvíľku pozerať do knižky, a teda to veľmi šetrí čas.

Tieto karty sú veľmi svetlé a veselé, preto by som ich odporúčala práve človeku, ktorí je šťastní alebo sa snaží byť šťastní, a hlavne nie je nejak pochmúrny. Pre mňa perfektné. Karty obsahujú množstvo rozličných mystických a fantasy obrázkov ako víla, anjel, jednorožec, morská panna,… No vyzerá to veľmi pekne, a človeku to dokáže zlepšiť náladu.

Karty obsahujú knihu, ktorá obsahuje význam všetkých kariet, ale aj to, ako s nimi narábať. Takže to, že ich základný význam je písaný na karte neznamená, že sa nebudete môcť sám vzdelávať, aby ste sa do budúcnosti naučili, čo vlastne jednotlivé karty znamenajú.

Osobne ešte nie som až taká zbehlá v tarote, a tak som veľmi vďačná za to, že na kartách spredu je napísaný ich význam. Je to perfektné pre začiatočníkov, ale aj tých, čo si ešte nezapamätali všetky názvy kariet. Navyše, karty sú veľmi príjemné, dobre sa miešajú, a čo ešte viac, veľmi sa mi páči ich farebnosť. Celkovo by som ich považovala za najlepšie tarotové karty, ktoré som kedy mala v ruke, spolu s keltskými drakmi (pretože drakov vyslovene milujem).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *