Ariel – škvŕn a špiny sa zbavíš

Ariel – škvŕn a špiny sa zbavíš

Aj vám sa už niekedy stalo, že ste boli alergická na prací prášok alebo na aviváž do prania? Ja s tým mám už od malička problémy, pričom jediné dve značky, po ktorých sa nevyhádžem sú Coccolino aviváž a Ariel pracie kapsule.

Tieto pracie kapsule a aviváž používame už niekoľko rokov, pričom je s nimi celá rodina spokojná. Žiadne alergické reakcie, pričom oblečenie je čisté a zároveň krásne vonia.

Je pravda, že keď už som našla nejaký prací prach respektíve kapsule na ktoré nie som alergická, snažím sa pri značke ostať a neobmieňať. No Ariel má i mnoho ďalších výhod. Pracie kapsule účinne bojujú proti špine, a tak do práčky môžeme vložiť aj oblečenie nášho psíka, ktorý sa často váľa na zemi, a špina sa účinne vyperie. Taktiež je vhodný aj v prípade, že chcete zachovať dlhotrvajúce farby svojho oblečenia, bez ohľadu na to, či ide o biele alebo farebné oblečenie. Zároveň nezanecháva rôzne usadeniny či nečistoty na oblečení, a tak viete, že ste stále v čistom. Oblečenie je zároveň krásne prevoňané aj bez aviváže, a tak v podstate aviváž ani nemusíte použiť.

U nás je používanie aviváže skôr zvykom, než nutnosťou, nakoľko pri avivážach máme zdanlivý pocit, že bude oblečenie čistejšie a najmä je oveľa jednoduchšie obmieňať vôňu Aviváže než prací prášok.

Čo sa týka Arielu, najradšej mám Ariel Mountain Spring, ktorý má jemnú vôňu. No pracie kapsule zvyčajne obmieňam, aby sa mi nestalo, že by mi jeden druh začal vadiť. A tak mám občas Mountain Spring, občas Color a Color touch of Lenor. Všetky tieto pracie kapsule používame na biele ale aj farebné oblečenie, pričom oblečenie si zanecháva svoju žiarivú farbu.

Čo sa týka týchto kapsúl, ešte ani raz sa nám nestalo, že by zostali nalepené na oblečení, Kapsule sa vždy perfektne rozpustia. Jediné na čo si treba dávať pozor je, že by nemali byť na teplom mieste, aby sa nezačali samovoľne roztekať. Práve preto ich máme vždy v komore.

A čo Coccolino? O ňom sa dozviete v ďalšom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *