Bestcena

Bestcena

Blížia sa vianočné sviatky – čas pokoja, radosti a pre mňa osobne s tým spojený aj čas darčekov. Nakoľko je pre mňa moja rodina prvoradá a som za ňu veľmi vďačná, rozhodla som sa ich tento rok obdarovať niečím hodnotným, z čoho budú mať naozaj radosť a úžitok. Rozhodla som sa ich obdarovať elektronikou – a to konkrétne mobilným telefónom, fotoaparátom a televízorom. Pre mňa, ako pre zákazníka je obzvlášť dôležitá kvalita produktu, jeho cena a v neposlednom rade dodacie služby a celková korektnosť daného predajcu. Z tohto dôvodu som stála pred dilemou, či uvedenú elektroniku kúpiť prostredníctvom Datartu, cez ebay.de alebo prostredníctvom internetu. Urobila som si preto malý prieskum a porovnanie jednotlivých kritérií, ktoré u mňa pri nákupe produktu rozhodujú, aby ste sa aj vy ostatní zákazníci v budúcnosti vyhli tejto dileme a pokojne bez zbytočných stresov nakupovali darčeky pre seba alebo svojich blízkych.
Svoj prieskum ako správny zákazník som začala na webovej stránke heureka.sk, kde som sa na základe recenzií a skúseností zákazníkov rozhodla pre porovnanie s  internetovým obchodom bestcena.sk. Takže tu je môj sľúbený prieskum:
1.Mobilný telefón „Huawei Ascend P7 White“
Cena daného mobilného telefónu prostredníctvom ebay.de vyšla na 319,85€ (vrátane poštovného), pričom doba dodanie produktu bolo určená do 5 dní.
 Čo sa týka Datartu tu bola cena o niečo vyššia a to 343€ s DPH. Tento produkt možno zakúpiť buď v kamennej predajni na vyžiadanie alebo prostredníctvom internetu s dobou dodania do troch pracovných dní, pričom je garantované doručenie produktu zadarmo.
Prostredníctvom internetového obchodu bestcena.sk bola cena najnižšia a to 268,98€ s DPH, pričom doručenie produktu bolo už na ďalší pracovný deň a garantovaná doprava prostredníctvom UPS taktiež zadarmo.
2.Fotoaparát „Nikon D5100+ 18-105AF-S DX VR“
Prostredníctvom ebay.de je cena tohto fotoaparátu 549,99€ (taktiež vrátane poštovného), pričom doba dodania ostáva rovnaká, priemerne 5dní.
Čo sa týka Datartu, cena je oproti ebay.de oveľa vyššia a to 649€, doprava je síce znova zadarmo, ale produkt nie je zatiaľ dostupný ani prostredníctvom kamennej predajne, ani prostredníctvom internetu. Jeho dostupnosť je potrebné sledovať.
Súťaž o cenu aj v tomto prípade vyhráva bestcena.sk a to ponukou 532,99€ s DPH, pričom doručenie na ďalší pracovný deň a garantovaná doprava prostredníctvom UPS ostáva rovnaká.
3.Televízor „Panasonic TX-47AS740E“
V oblasti porovnania cien jednoznačne pri danom produkte prehráva ebay.de, nakoľko je cena veľmi vysoká a to 999,26€, pričom sa ešte dopláca za prepravu 37,82€. Konečná cena televízora je v konečnom dôsledku 1030,08€. Dodacia doba sa tu taktiež predlžuje na približne 7 dní.
Datart poskytuje daný produkt za 875€, čo je o 155,08€ výhodnejšie ako za nákup televízora prostredníctvom ebay.de. Keďže produkt sa nenachádza v kamennej predajni, jeho vyzdvihnutie v kamennej predajni, alebo zaslanie produktu rovno domov potrvá 5 pracovných dní. Doprava je ako v predošlých prípadoch taktiež zadarmo.
Bestcena.sk ponúka televízor za 874,99€. Oproti Datartu je tak rozdiel v cene naozaj minimálny až žiadny, pričom veľmi veľká výhoda sa týka dodania, ktoré je aj v tomto prípade na ďalší pracovný deň prostredníctvom UPS zadarmo.
Z porovnania vyplýva, že pri všetkých troch produktoch jednoznačne vyhral internetový obchod bestcena.sk. Na základe výsledkov môjho osobného prieskumu a na základe prečítania recenzií spokojných zákazníkov (spokojnosť ohodnotená ocenením „Overené zákazníkmi“, pričom je pravdivosť recenzií garantovaná len overenými zákazníkmi) som sa rozhodla vo všetkých troch prípadoch objednať produkty prostredníctvom tohto internetového portálu.
Po doručení tovaru musím jednoznačne konštatovať, že všetky produkty prišli v požadovanej dodacej dobe a v požadovanej kvalite. Ako bonus musím podčiarknuť aj skvelú komunikáciu a ochotu personálu. Preto, ak budete aj vy niekedy v budúcnosti nerozhodní, kde spoľahlivo a kvalitne nakúpiť produkty, vrelo vám odporúčam bestcena.sk. Na základe mojej skúsenosti môžem jednoznačne vyhlásiť, že tento obchod je jedným z NAJLEPŠÍCH, v akých som kedy nakupovala. 

Viac tu: http://krasa-a-zdravie6.webnode.sk/bestcena/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *