Bezoplachová kozmetika na vlasy

Bezoplachová kozmetika na vlasy

Verím že nie som jediná, ktorá častokrát zabudne použiť nejaký kondicionér na vlasy, poprípade sa mi nechce čakať dlhšiu dobu v kúpeľni, len preto, aby som dala čas kondicionéru na to, aby mal možnosť dostať sa do vlasov, a tam začať účinkovať.

Potom som však našla bezoplachovú starostlivosť na vlasy, konkrétne kondicionér od Bione Cosmetics bezoplachový kondicionér Keratín Kofeín v spreji. Ktorá ma presvedčila o tom, že sa človek nemusí trápiť kondicionérom a podobnými prípravkami v prípade, že sa ponáhľa, stačí použiť bezoplachovú starostlivosť a výsledky sa dostavia.

Veľmi sa mi páči, že táto bezoplachová starostlivosť je v spreji, a tak sa človek nemusí trápiť nanášaním. Navyše má rozprašovač i tzv. stopku, ktorá dokáže otvoriť či zatvoriť výrobok, a tak si ho môžete zobrať aj na výlety a to bez toho, aby ste sa báli, že sa vám vyleje.

Ako sa táto bezoplachová starostlivosť používa? Veľmi jednoducho. Najskôr si jemne vysušíte vlasy uterákom, a následne na ne nastriekate túto bezoplachovú starostlivosť. A to je všetko. Netreba si ich ešte raz umývať, či sa o ne nejak špeciálne postarať. Jednoducho ju nanesiete na vlhké vlasy a necháte pôsobiť.

Určite ste počuli pozitívne účinky keratínu a kofeínu, pričom jeden z najdôležitejších účinkov je spomalenie vypadávania vlasov, obmedzenie štiepenia končekov a podobne. Teda, tento kondicionér nie je vhodný iba pre „lenivých“ ľudí či tých, čo nemajú čas, ale zároveň má aj množstvo rôznych priaznivých účinkov pre vlasy, ktoré ocení každý muž i žena. Jedná sa totiž o pozitívne účinky ako zabránenie štiepeniu končekov, kvalitné zlepšenie štruktúry vlasov, príťažlivý lesk a k tomu všetkému má i regeneračné účinky.

Čo sa týka mňa, tento kondicionér používam už asi rok, aj keď stále používam normálny kondicionér, ktorý treba opláchnuť, a potom tento, keď sa mi nič nechce. Osobne si tento kondicionér veľmi rada beriem na dovolenky, ba dokonca som si ho zobrala aj do Číny, keď som nevedela aká ma tam čaká kozmetika, a tak som chcela mať po ruke nejakú kozmetiku, ktorá mi vyhovuje.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *