Biela košeľa s ozdobným lemovaním

Biela košeľa s ozdobným lemovaním

Ak patríte k ženám, čo milujú elegantné košele ktoré sú vhodné aj na bežné nosenie.
Ženy, ktoré milujú módu, určite by ste nemali prehliadnuť túto originálnu košeľu od Yolo.sk

Vlastnosti
Materiál: 80% bavlna, 15% polyamid, 5% elastan
Krajina pôvodu: Čína
Strih: úzky
Farebná kombinácia: bielo čierna
Vzor: čierne bodkované lemovanie
Zapínanie: gombíky
Využitie
Košieľka s dlhými rukávmi je vyrobená z jemného materiálu. Je ľahká, ideálna na bežné nosenie ako aj na rôzne porady či iné spoločenské stretnutia. Je ideálna na jeseň i teplejšiu zimu.
Výzor
Táto elegantná biela blúzka s čiernym bodkovaním lemovaním vyzerá  veľmi zaujímavo a elegantne.  Blúzka má pod krkom ozdobný rad siedmych gombíkov bielej farby, ktoré sú zvýraznené čiernym bodkovaným lemovaním. Toto čierne bodkované lemovanie sa taktiež nachádza aj na rukávoch košele. Zapínanie košele je taktiež na biele gombíky.
Kombinácia
Nakoľko je košeľa biela s čiernym bodkovaným ozdobným lemovaním, túto farebnosť by som veľmi nemenila. Ku košeli by som zvolila čierny nohavicový kostým úzkeho strihu alebo úzku sukňu. Taktiež je k nej možné použiť tmavo čierne rifle úzkeho strihu.
Môj tip
K tejto košeli najradšej nosím úzke kostýmové nohavice čiernej farby, ktorú doladím čiernymi lodičkami na vyššom či nižšom opätku a menšiu listovú kabelku.
Vlastná skúsenosť
Košeľa je veľmi elegantná a pohodlná. Vďaka svojmu čiernemu bodkovanému lemovaniu pôsobí veľmi žensky a nežne. Bielo-čierna kombinácia pôsobí zodpovedne a luxusne.
Vďaka svojmu úzkemu strihu k nej veľmi rada nosím úzke nohavice, ktoré nič nepokazia.
Čierne bodkované lemovanie na krku a rukávoch zvýrazňuje celú košeľu a dodáva jej šmrnc. 7gombíkový ozdobný rad pri krku vyzerá nevšedne a taktiež dodáva elegantnosť.
S touto košeľou som nadmieru spokojná, pretože splnila všetky moje očakávania. Je elegantná, zaujímavá, nevšedná a v neposlednom rade veľmi ženská.
VÝHODY
·         Úzky strih
·         Ozdobné lemovanie
·         7gombíkový ozdobný rad pod krkom
·         Pohodlný a jemný materiál
FOTOGALÉRIA


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *