Novinka zo sveta sprchovania

Novinka zo sveta sprchovania

Prednedávnom ste si na mojom blogu mohli všimnúť, že sa u mňa objavil príspevok z rady ústnej hygieny od novej značky na Slovenskom trhu. Hovorím o značke Bilka, ktorá mi tentokrát ponúkla sprchové produkty, a to hneď dva. Sprchový gél a sprchový krém

Aqua natural krémový sprchový gél
Tento sprchový krém má veľmi príjemnú vôňu. Napriek tomu, že vám samotný obal vypovedá o tom, že hlavnou zložkou je práve uhorka, sladký melón mu dodáva určitú príjemnú a chutnú vôňu. Nemusíte sa preto báť, nebudete voňať ako zelenina. Táto aróma je veľmi jemná, príjemná no zároveň netradičná. Mňa si však získala, a to aj napriek tomu, že som ho prvotne (ešte pred ovoňaním) chcela odsúdiť.

Ako si môžete všimnúť zo samotného názvu alebo z mojich fotiek, tento gél má krémovú konzistenciu. Farba je taktiež biela. 

Uhorkový a melónový extrakt – obsahuje pro-vitamíny a minerály s hydratačným a protizápalovým účinkom. Osviežuje a tónuje pokožku tela.
D-panthenol – obnovuje bunky pokožky, má hojivý účinok, hydratuje a chráni pokožku, pričom ju neirituje.

Čo sa týka tohto gélu, je veľmi príjemný a pokožku veľmi dobre hydratuje. Vôňa na pokožke zostáva necelú hodinu, čo je podľa mňa naozaj super. Pokožka po ňom zostáva veľmi príjemná na dotyk a povedala by som, že dostane oveľa žiarivejší nádych. 

Grape energy hyaluron+ sprchový gél
V tomto prípade ide o vôňu hrozna, ktorou sa podľa mňa nedá nič pokaziť. Príjemná, svieža, chutná, ovocná. Skrátka ženský sprchový gél, aký by mal byť. 

Extrakt z bieleho hrozna – silný antioxidant, stimuluje regeneráciu buniek;
Glycerín (rastlinný) – perfektne čistí, hydratuje a obnovuje elasticitu pleti;
D-panthenol – efektívna hydratačná a zmäkčovacia zložka, obnovuje bunky pokožky;
Na rozdiel od sprchového krému má tento, ako to už samotný názov hovorí, gélovú konzistenciu. Gél je priesvitný a veľmi ľahko sa roztiera po pokožke. 
Podobne ako predchádzajúci sprchový krém, aj tento pokožku veľmi dobre hydratuje a chráni. Povedala by som, že majú takmer totožné účinky s tým rozdielom, že majú inú vôňu a konzistenciu. Dokonca aj vôňa vydrží na pokožke cca hodinu.

6 thoughts on “Novinka zo sveta sprchovania

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *