BIO sprchový gél s vôňou levandule

BIO sprchový gél s vôňou levandule

Určite ste si všimli, že milujem vôňu levandule. Táto rastlina s krásnymi fialovými kvetmi je nie len pastvou pre oči. Levanduľa sa totiž používa na upokojenie mysle, teda je vhodná pokiaľ chceme odbúrať stres, alebo pokojne a rýchlo zaspať. A keďže sa sprchujeme prevažne večer, tento sprchový gél s vôňou levandule je naozaj vhodný nie len pre relaxáciu, ale aj pokojné zaspávanie.

Obsahuje esenciálny olej z levandule, olivový a sezamový olej. Sprchový gél obsahuje 98% prírodných zložiek, pričom 10% pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Pri jeho výrobe sa používajú tradičné postupy, nie je testovaný na zvieratách a k tomu všetkému má i certifikát Ecocert. Neobsahuje parabény, silikóny ani syntetické parfumy.

Obal produktu je zhotovený z recyklovateľných materiálov, konkrétne fľaštička z plastu a vrchnák z hliníku. Pričom hneď, ako nádobku otvoríte, ucítite tú nádhernú vôňu levandule. A aj keď je pri otvorení naozaj veľmi aromatická, pri sprchovaní sa vôňa zjemní, takže vás nebude vyrušovať, no zároveň ňou bude prevoňaná celá pokožka.

Tento sprchový gél má oranžovú farbu, ktorá po dotyku s vlhkou pokožkou pení, a tým pádom sa veľmi dobre a pohodlne rozotiera po pokožke. Po sprche je koža hydratovaná, hebká a mäkká. Tento úžasný sprchovací gél nie je iba prírodný, no zároveň zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú a zjemnenú. Jeho krásna vôňa navyše poteší všetkých milovníkov levandule.

Ako určite viete, levanduľa má upokojujúce účinky, a tak je jeho použitie ako stvorené na večerné umývanie celého tela. Ja osobne mám napríklad paplón s výťažkami z levandule, a odkedy ho používam, odvtedy náš pes nechce nikde inde spať, iba v mojej posteli. No samozrejme, aj mne sa tam veľmi dobre spí.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *