Bione Cosmetics Dentamint

Bione Cosmetics Dentamint

Používate ústne vody? A ktorú používate? Odkedy som mala problémy so zubami, od toho dňa používam iba prírodné ústne vody. Ich prvá výhoda je samozrejme to, že sú prírodné, a druhá je tá, že neštípu až tak, ako iné. Samozrejme ste si teraz pomysleli, že prírodné ústne vody musia byť drahé,… No nemusí tomu tak byť, jedna z mojich obľúbených prírodných ústnych vôd je cenovo dostupná prakticky pre hocikoho. Ide o ústnu vodu českej prírodnej značky Bione Cosmetics.

Táto značka ponúka nie len ústne vody, ale aj iné pleťové a telové prípravky. Ja osobne som si však pre vás pripravila recenziu na ústnu vodu Dentamint.

Dentamint - Bio Cosmetics

Táto ústna voda má objem 500ml, pričom na uzávery je i odmerka na ústnu vodu. Čo sa týka ústnej vody, ja z nej zvyknem používať každé ráno 15ml, takže by mi mala vydržať cca 1 mesiac. Jej farba je jemne žltá.

Čo sa týka chuti je jemne štipľavá, avšak naozaj len veľmi málinko. Práve preto nie je problém si s ňou vyplachovať ústa po dobu 30sekúnd. Týchto 30sekúnd mi odporúčal práve zubár, a teda si vždy kupujem prírodné ústne vody alebo ústne vody bez alkoholu, ktoré neštípu.

Odkedy som ju začala používať, mám taký dojem, že je môj dych oveľa sviežejší než predtým. Navyše mi zubár povedal, že sa mi začali vytvárať kazy takmer na každom zube, a po používaní ústnej vody sa to zastavilo, čo je naozaj super. Moje zuby sú navyše menej citlivé než predtým, a tak som s ňou naozaj spokojná.

Bio Cosmetics Dentamint dávkovanie

Táto ústna voda obsahuje Cannabis, 7 bylín, koenzým Q10 a veľa ďalších látok, ktoré ničia baktérie, zabraňujú vzniku zubného kazu a zaisťujú svieži dych.

Čo ma však na nej najviac teší, mimo toho, že je prírodná je samotný fakt, že v ústach neštípe, a teda pre mňa nie je výzvou používanie ústnej vody. Práve preto sa k nej v budúcnosti určite ešte vrátim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *