Ružové rozmaznávanie

Ružové rozmaznávanie

Ahojte 🙂 Tentokrát som sa rozhodla, že Vám priblížim trocha inú kozmetiku a to mydlá. Každý z nás ich denno-denne používa, a tak si myslím, že je to super príležitosť ako povedať „áno“ či „nie“. A aby išlo o niečo zaujímavé, zvolila som tuhé i tekuté mydlo s vôňou ruží. 

Tekuté mydlo z ružovej vody
Pre tých, ktorý doma nemajú vlastný dávkovač je samotná pumpička určite veľkým plusom. Čo sa týka vzhľadu, veľmi sa mi páči, že je obal priesvitný s ružovou nálepkou, a samotná farba mydla je tiež ružová. Podľa mňa to je veľmi ženské a také cukríkové. 

Čo sa týka vône, je veľmi jemná a príjemná. Osobne mám veľmi rada takéto kvetinové vône, najmä keď nie sú násilné.

Mydlo je k rukám veľmi šetrné, pokožku veľmi dobre hydratuje a zároveň účinne odstraňuje nečistoty z rúk. Veľmi rada ho používam najmä po pobyte v záhrade, nakoľko ma teší, že moje ruky od hliny razom dostanú krásnu vôňu ruží. 

Tuhé mydlo z ruží
Každému ako prvé padne do oka samotný tvar a vyhotovenie tohto mydielka. Osobne si myslím, že je to veľmi nevšedné, originálne no v prvom rade krásne. A dokonca si myslím, že takáto ružová guľa je za naozaj prijateľnú cenu. Páči sa mi, že každá kvetinka je krásne vytvarovaná a pripadá mi naozaj veľmi letne, nežne ba dokonca aj romanticky. 

Čo sa týka gramáže, trocha ma ma mrzí jeho menšia gramáž, nakoľko som zvyknutá na 100g balenia. N druhej strane sa však u nás tuhé mydlá veľmi nepoužívajú, a tak si myslím, že to u nás nie je až taká škoda. 

Aj toto mydlo veľmi pekne vonia a úžasne umýva ruky. Osobne som s oboma výrobkami spokojná. No tvar toho tuhého mydla je na nezaplatenie

4 thoughts on “Ružové rozmaznávanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *