Black Friday na Notino

Black Friday na Notino

Rozmýšľali ste nad nákupom kozmetiky, či už ako darček na Vianoce, alebo len tak pre seba? Je na čase nerozmýšľať, ale konať! Takéto mimoriadne akcie a zľavy sú tu len raz za rok. Na Notino.sk totiž prebieha Black Friday.

V rámci Black Friday na Notino tu nájdete svetové značky s 15% zľavou, a to napríklad detská starostlivosť Chicco, užasné zubné pasty Marvis alebo luxusné vône Armani. Taktiež tu nádete aj 20% zľavy na produkty značky Notino, starostlivosť o pleť Clinique či vône do bytu v podobe Yankee Candle. V neposlednom rade sú tu však aj značky, na ktoré je zľava až 30%, a medzi ne patria napríklad Nivea, Neutrogena či Schwarzkopf. Všetky tieto akcie platia do 20.11.2022, a tak ak nad niečím uvažujete, určite by ste sa mali poponáhľať.

V Black Friday ponuke nájdete viac ako 700 strán plných zliav, a dokonca pri niektorých môžete túto akciu zdvojnásobiť, a to tým, že nevyužijete iba percentuálnu zľavu, ale aj darčeky zadarmo. No nie je to úžasné?

notino kozmetika

Samozrejme tu však nájdete aj značky, pri ktorých nákupe môžete získať darček zadarmo. Tieto akcie sa však veľmi často menia, konkrétne každý pondelok, a tak je potrebné stránku pravidelne pozerať, aby ste o tieto akcie neprišli. Napríklad ak si kúpite produkty značky Dr. Jart nad 30€ (bez ohľadu na to, o aký výrobok ide), úplne zadarmo dostanete k objednávke exfoliačné sérum tejto istej značky ako darček. A napríklad ak si kúpite produkty od značky Smashbox, tak máte možnosť získať až dva úžasné darčeky. Ku všetkým objednávkam tejto značky totiž dostanete vyhladzujúcu podkladovú bázu pod make-up ZADARMO. A ak nakúpite túto značku nad 39 €, získate naviac rozjasňovač, ktorý je taktiež úplne zadarmo. Keďže prichádza zima, možno oceníte aj B-komplex tablety Galmed ZADARMO, pri nákupe produktov značky Galmed nad 5€. 

Tak hor sa do nákupov a vychutnaj si tieto jedinečné zľavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *