Black Friday na Notino

Black Friday na Notino

Každá žena miluje výpredaje, a pre mňa je Black Friday druhým najobľúbenejším nákupným sviatkom po povianočných výpredajoch. Dnes by som vás preto chcela previesť akciami a zľavami tohto sviatku v Notine.

Ako prvé je možné mať všetok tovar (nevzťahuje sa na produkty vo výpredaji a v akcií) s 15% zľavou. Táto zľava sa pri tom vzťahuje nie len na kozmetiku, ale aj hygienické prostriedky, elektronických pomocníkov či prostriedky na pranie. Pri produktoch, kde je možné uplatniť Black Friday zľavu tiež uvidíte malý čierny štvorček v ktorom je napísané Black Friday. To vám pomôže veľmi rýchlo zistiť, či si túto 15% zľavu môžete na produkt uplatniť alebo nie.

Ďalšou možnosťou je pozrieť si produkty, vďaka ktorým môžete mať dopravu zadarmo. Tie nájdete cez kategóriu akcia – doprava zadarmo. V tejto kategórií nájdete rôzne parfémy, ale aj produkty na líčenie, vlasy či pleť, a ich cena je rozdielna. Momentálne je najlacnejší produkt, vďaka ktorému môžete mať poštovné zadarmo Korika maska na očné okolie v hodnote 3,80%, na ktorú je tiež možné uplatniť i 15% zľavu vo forme Black Friday kódu.

Ďalšou možnosťou, ako Black Friday využiť je získať darčeky a akcie na vybranú kozmetiku, pričom tieto akcie nájdete v kategórií akcie – darčeky a akcie. K niektorým značkám ako napríklad Ralph Lauren, Mugler či Tommy Hilfiger máte možnosť získať tašku zadarmo. K iným značkám ako napríklad Saffee,  Estée Lauder, Clinique, Darphin, Glamglow či Bobbi Brown získate hneď niekoľko kozmetikých produktov zadaramo. Nájdete tu však i akcie, ktoré ponúkajú dopravu zadarmo, zľavu na vybranú značku, poprípade jeden konkrétny produkt zadarmo. Mňa momentálne oslovila sviečka, ktorú je možné dostať nákupom ľubovoľných Notino produktov v hodnote 20€.

K mojim obľúbeným akciám patrí Mystery Box v hodnote 25€, ktorý je možné získať nákupom produktov od značky Makeup Revolution.

Ako si môžete všimnúť, tých akcií a zliav je naozaj množstvo. Treba si len vybrať, ktorá akcia sa vám najviac páči, poprípade ako nakombinovať vaše produkty v nákupnom košíku tak, aby ste čo najviac ušetrili a využili akcie, ktoré vás oslovili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *