Black Friday

Black Friday

Kto by nemiloval výpredaje? Výpredaje sú pre väčšinu žien tým najlepším dňom v roku. Prečo? Konečne si môžu kúpiť produkty, na ktoré sa celý rok tešili. A to hlavne tie drahšie produkty, na ktoré si brúsia zuby už niekoľko týždňov či mesiacov.
Black Friday a teda mega zľavy si pre nás pripravila aj stránka Notino, ktorá to zobrala dosť zhurta 🙂 Na rok 2018 si pre nás pripravila množstvo, naozaj veľké množstvo tovarov v skvelých cenách. A aby nás potešili ešte viac, nie len že pripravili akcie na vybrané parfumy a kozmetiku. Zároveň si pri nás pripravili 25% zľavy na vybrané značky ako napríklad Lacoste, Gillette, Mediblanc … Akcie sú tak rozvrhnuté, aby sa z nich netešili iba ženy, ale mohli si ich užiť aj muži či deti.

V Black Friday nájdete nie len bežné produkty, ale aj veľmi populárne značky, či dokonca elektrické potreby, ako napríklad zastrihávače fúzov či vlasov pre mužov.
Ja osobne som sa veľmi tešila na tieto zľavy najmä preto, že prichádza leto, a tak by ženy naozaj veľmi ocenili perfektné oholenie, a tak si môžete kúpiť elektrické prístroje na dokonalé oholenie v podobe epilátora, depilátora či dokonca IPL prostriedky na holenie. Taktiež si samozrejme môžete dopriať pre krásne holenie aj gély na holenie či obyčajné žiletky. V každom prípade však každá z nás chce mať dokonalé nohy, a to bez ohľadu na to, aký spôsob holenia si vyberieme.
Samozrejme, každý si tu však nájde to svoje 🙂 Niktoré ženy sa tešia na ten najlepší make-up, poprípade na vychytané novinky, ktoré už dlhšie chceli vyskúšať. Iné si môžu užiť kvalitnú telovú či vlasovú kozmetiku. Pre deti tu máme detskú kozmetiku s ich obľúbenými hrdinami a pre mužov? Tých poteší niečo na holenie, ale aj starostlivosť pre telo i vlasy. Stačí si len vybrať to, čo človeka najviac zaujme a využiť teraz špeciálne zľavy, ktoré počas roka už nezažijeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *