Voňavé peelingovanie

Voňavé peelingovanie

Kto by nepoznal tak populárnu značku The Body Shop. Skúšali ste však už ich úžasný a jemný peeling? Ja som mu nedokázala odolať, a tak sa jeden ocitol aj u mňa, a to s Body Shop Satsuma

Telový peeling je ako stvorený na leto. A to nie len preto, že odstraňuje odumreté časti kože, a tak tá zdravá koža môže jednoduchšie a pohodlnejšie dýchať. Pri samotnom používaní však dochádza aj k prekrveniu podkožného tkaniva a vďaka tomu aj k rozpohybovaniu tekutín v organizme. Takto ľahko a rýchlo si tak môžete prekysliť a detoxikovať vašu pokožku. 
Ak chcete siahnuť po telovom peelinug, mali by ste dbať na to, akým spôsobom ho aplikujete. V prípade, že ide o sprchový peeling, naneste ho na navlhčenú pokožku a krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Následne ho opláchnite. 

Telový peeeling od The Body Shop som si absolútne zamilovala. Je jemný, k pokožke naozaj šetrný a koža po ňom zostáva jemná a hydratovaná. 
Čo sa týka aplikácie, ide o naozaj úžasnú masáž, ktorá je nie len príjemná, no ako ste čítali, aj veľmi prospešná. Je to také 2 v 1, ktoré človeku pomôže a zároveň ho poteší. Naozaj som ním fascinovaná.

Čo sa týka vône je ovocná a podľa mňa veľmi korešpondujúca s letom. Vôňa je jemná, pomarančová a podľa mňa veľmi letná. Pomarančovú vôňu milujem najmä v lete, a to pri koktejloch. Pomaranče si však rada doprajem kedykoľvek a v akejkoľvek podobe, takže aj v takejto peelingovej podobe.
V konečnom dôsledku by som hodnotila tento peeling veľmi pozitívne. A tak, ako aj iné produkty od tejto značky, aj tento má intenzívnu dlhotrvajúcu vôňu, ktorá dokáže prevoňať nejednu kúpeľňu. 

8 thoughts on “Voňavé peelingovanie

  1. Z The body shopu jsem zatím nikdy nic neměla, ale peelingy mám docela ráda, sice je nepoužívám často, ale jedno za čas je to nutnost ❤️ Obličejové nepoužívám vůbec nejsou totiž vhodné pro mou pleť 🙁
    Pomerančová vůně může být super! 🙂 mám ráda takové ovocné a svěží vůně 🙂
    Měj se v lásce,
    Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *