Bombus tyčinka alebo maškrtenie bez výčitiek

Bombus tyčinka alebo maškrtenie bez výčitiek

Určite ste si na mojom blogu všimli, že už viac ako 3mesiace (konkrétne od 7 septembra) nejem cukor. Ak sa teda pýtate, akú maškrtu som si dopriala cez Vianoce a samotné sviatky, odpoveď sú tyčinky Bombus. Ide o RAW tyčinky, do ktorých sa umelo nepridáva cukor, a tak ich môžem jesť aj ja. Bombus ponúka množstvo rozličných tyčiniek cez Raw protein, Raw energy až po Slim Snack. Ako teda chutia?

RAW Protein

Tieto tyčinky obsahujú až 20% proteínu, pričom neobsahujú pridaný cukor, glutén a sú vhodné aj pre vegánov. Tyčinky majú 50g

Raw Protein Banana
Táto tyčinka obsahuje ďatle, kokos, proteín a banán. Má veľmi zvláštnu chuť a nie je veľmi sladká. Je vynikajúca po tréningu a určite ju ocení najmä milovník ďatlí a banánov, ktoré sú v tejto tyčinke najviac cítiť. 

Raw Protein Cocoa beans
Táto tyčinka obsahuje ďatle, ryžový proteín, kakaové bôby a kakao. Z týchto Proteínových tyčiniek ju mám najradšej, pretože mi príde najmä vďaka kakaovým bôbom najchutnejšia a najviac mi pripomína sladkú odmenu po tréningu.

Raw Protein Peanut Butter
Tyčinka obsahuje proteín, ďatle, arašídy a morskú soľ. Z týchto tyčiniek je najslanšia a povedala by som, že je odlišná od všetkých tyčiniek, ktoré som od Bombusu jedla. V každom prípade je taktiež veľmi chutná a najmä netradičná. Osobne ju mám taktiež veľmi rada. 

Slim Snack

Tieto tyčinky obsahujú Chia semienka, pohánku, ľanové semienka, slnečnicové jadrá + dochutenie a sú vhodné na chudnutie. Treba si však uvedomiť, že obsahujú chia semienka, a tak je v nich cítiť tieto zrniečka. 

Banana & Seeds + Chia
Táto tyčinka má veľmi jemnú banánovú chuť a patrí k mojim obľúbeným, zbožňujem chuť banánov, a tak ma táto tyčinka úprimne potešila. 

Plum & Seeds + Chia
Slivkovej tyčinky som sa naozaj bála, pretože nemám veľmi v láske sušené slivky. Táto tyčinka však chutí naozaj veľmi dobre a sladko, takže môj strach nebol odôvodnený. Je chutná a určite si ju kúpim aj v budúcnosti.

Cocoa & Seeds + Chia
Táto tyčinka je moja najobľúbenejšia a pre mňa najchutnejšia. Má kávovo čokoládovú príchuť a napriek tomu, že kávu veľmi v láske nemám, táto tyčinka je moja najobľúbenejšia a v budúcnosti sa určite bude veľmi často nachádzať v mojom košíku. Je úplne neodolateľná.

RAW Energy

Tieto tyčinky majú taktiež 50g, pričom za základ boli použité taktiež ďatle. Tieto tyčinky majú najviac druhov a určite si ich zamilujete. Dokonca ich nájdete aj v obyčajných predajniach.

Apple & Cinnamon
Osobne to je prvá tyčinka, ktorá mi veľmi nechutila. Cinnamon alebo inak povedané škoricu nemám veľmi v láske, a aj keď obsahuje iba 1%, nie je to nič pre mňa. Dala som ju však preto ochutnať mojej kamarátke, a tá ju hodnotila veľmi pozitívne. 

Coconut & Cocoa
Táto tyčinka mi veľmi pripomína chuť tyčiniek Koko, pričom nie je až taká sladká, no i napriek tomu je jednoducho vynikajúca. Osobne som si ju naozaj zamilovala a určite si ju budem veľmi často kupovať. 

Maracuja & Coconut
Ak máte radi chuť marakuje, určite vás táto tyčinka príjemne prekvapí. Jej chuť je sladkastá a naozaj chutí ako pravá chuť marakuje. Navyše má veľmi pekný ružový obal, čo ocenia najmä ženy. 

Cocoa & Cocoa beans
Opäť ide o jednu z mojich najobľúbenejších tyčiniek, nakoľko zbožňujem chuť kakaových bôbov. Aj keď nejde o vyslovene sladkú tyčinku, myslím si, že si získa srdcia aj tých, čo cukor pravidelne konzumujú. 

Apricot & Cashew
Kombinácia kešu orechov a marhúľ je veľmi zaujímavá a chutná. Osobne ma veľmi teší najmä to, že sú tieto tyčinky veľmi sladké, a zároveň chutné. Je to také potešenie po obede

Cashew & Coffee
Táto tyčinka sa veľmi komplikovane zháňa a osobne som ju našla zatiaľ len cez internet alebo v nitiranskej predajni. Na druhej strane je absolútne neodolateľná a ak ju niekedy nájdete alebo si budete objednávať z tejto stránky, určite odporúčam siahnuť po nej. 

Peanuts & Dates
Táto arašidová tyčinka je taktiež veľmi chutná. Obsahuje 0,1% no i tak sa dá povedať, že ide o chutnú maškrtu po obede. Na druhej strane však nie je sladká, čo môže byť výhoda hlavne pre tých, čo na sladké nezvyknú mať chuť.

Osobne sú podľa mňa tyčinky naozaj veľmi chutné, no u mňa sú jasnými favoritmi Cocoa & Seeds + Chia, Coconut & Cocoa a Cocoa & Cocoa beans, Cashew & Coffee

16 thoughts on “Bombus tyčinka alebo maškrtenie bez výčitiek

    1. Arašidové maslo nájdeš aj v RAW proteinovej tyčinke, čo mi prišlo naozaj veľmi netradičné, no celkom super. 🙂 Tieto tyčinky som si naozaj zamilovala 😀 Najhoršie však je, že cez obdobie Vianoc som bola maškrtná a zjedla som ich úplne všetky 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *