Bruno Banani Dangerous Woman

Bruno Banani Dangerous Woman

Prednedávnom ste mali možnosť prečítať si recenziu na moju najobľúbenejšiu vôňu od Bruna Bananiho, ktorou je Bruno Banani Pure Woman. Nakoľko to po cca 7 rokoch chcelo už nejakú tú zmenu, najmä keď sa receptúra môže kedykoľvek zmeniť a vôňa už potom nemusí byť až taká totožná. Rozhodla som sa, že z mojej obľúbenej značky Bruno Banani vyskúšam aj niečo iné, a tak som sa tentokrát rozhodla pre radu Dangerous Woman.

Ak sa pýtate, prečo som si zvolila práve túto vôňu, odpoveď je jednoduchá. Nakoľko robím Kung-Fu, myslím si, že som naozaj dangerous. Nie že by som bola zlá alebo niečo, to nie. Stále viem, čo je dobré a čo zlé. Len ma muži, vždy keď sa dozvedia, že robím Shaolin Kung-Fu, poprípade, že som zástupcom trénera a nerobí mi žiaden problém trénovať a učiť Kung-Fu, okamžite na mňa reagujú so slovami, že som nebezpečné dievča, že sa ma začnú báť atď. A tak som si podľa týchto slov zvolila aj moju novú vôňu – jednoducho dangerous woman.

V minulosti bolo možné zakúpiť si z tejto vône aj darčekový set, ktorý som však v súčasnej dobe už na internete nenašla.
Čo sa týka mňa, ja som si pre začiatok vybrala iba malé balenie tejto vône, nakoľko som si nebola istá, či ma osloví keďže som si ju objednávala z internetu. Cena tejto vône sa pohybuje okolo 20€, avšak toto malé balenie sa pohybuje okolo 10€.

Podľa zloženia však vyzerala naozaj zaujímavo, a tak som neodolala. Táto vôňa je opäť kvetinovo ovocná, nakoľko milujem práve veľmi sladké a ženské vône. V tomto prípade hlavu tvorí čierna ríbezľa, ktorá je jednoducho jedinečná. Srdce tvoria dve zložky, a to kvetinové tóny a kokos. A napokon základ tvorí vanilka a heliotrop. Ide o vôňu s málo zložkami, no napriek tomu je veľmi intenzívna a neodolateľne sladká. Určite odporúčam vyskúšať alebo aspoň ovoňať.
 

Comments are closed.