Bruno Banani – Pure Woman

Bruno Banani – Pure Woman

Ak máte záujem zakúpiť si veľmi dobrú a ženskú jemnú vôňu, určite odporúčam Bruno Banani – Pure Woman. Táto vôňa bola veľmi obľúbená u žien v minulosti, avšak na určitú dobu bol veľký problém zohnať túto vôňu. Mne sa ju po určitej dobe konečne dokázalo podariť zohnať, a tak som hneď siahla po niekoľkých vôňach.
Puzdro tejto vône je v ružej farbe, pričom obsahuje veľký nápis s názvom Bruno Banani – Pure Woman. Tento dezodorant má elegantný a predovšetkým jednoduchý vzhľad, ktorým sa vôbec nič nedá pokaziť.

Určite viete, že sa vône časom môžu meniť z hľadiska legislatívy, a taký istý dojem mám aj z tejto vône. Napriek tomu, že mám dojem, že je čosi odlišná ako môj prvý parfém, stále si myslím, že je perfektná a moji kamaráti ju doslova milujú. Keď som po nej siahla ešte v detstve – respektíve za mojich mladých čias, všetky kamarátky boli z nej nadšené, a tak keď som prišla, tak sa ma pýtali o akú vôňu ide, aký je jej názov a kde som ju kúpila. Dokonca niektoré kamarátky sa ma pýtali, či nemôžu vyskúšať vôňu na sebe – a samozrejme že som im to dovolila. Z vône boli nadšené, je sladká, úžasná a predovšetkým veľmi príjemná. Taká nenásilná a predsa veľmi ženská. Dalo by sa povedať, že moje kamarátky ma už podľa tejto sladkej a úžasnej vône poznajú, vôňa ma perfektne vystihuje.
Čo sa týka výdrže tohto dezodorantu, zaručene vydrží ďalšie 3 hodiny a ďalej to záleží od rôznych faktorov ako koľko strekov ste použili, akú fyzickú aktivitu ste vykonávali, kam ste si túto vôňu nastriekali atď. V každom prípade však vôňa z hľadiska ceny vydrží pomerne dlho a jej výdrž je obstojná. Celkovo som z vône aj po niekoľkých rokoch nadšená a veľmi rada ju používam nie len kvôli vône ale aj kvôli dobrej kvalite z hľadiska ceny.

Comments are closed.