Caviar Clinical

Caviar Clinical

Myslím si, že nie som jediná čo má problém s vypadávaním vlasov. Vlasy sú veľmi náchylné nie len na prostredie v ktorom žijeme, kvalita vody ktorou si umývame vlasy, ale aj na to, akú kozmetiku používame a ako sa o ne staráme. Samozrejme, do určitej miery kvalitu vlasov ovplyvňuje aj genetika a hormóny, ktoré nemôžeme ovplyvniť. No prečo neskvalitniť vlasy aspoň tým, čo dokážeme ovplyvniť?
Práve z tohto dôvodu som siahla po podľa môjho názoru dosť drahom šampóne. Zaujímalo ma, či jeho kvalita bude taká, aby som si povedala, že tie peniaze stoja za to, a hlavne že či som s ním spokojná a sedí mi k vlasom.
Čo sa týka obalu, ide o hnedý obal s bielymi písmenami, teda farebná kombinácia, ktorou sa nič nedá pokaziť. Šampón Caviar Clinical má veľmi kvalitný uzáver, takže by sa vám nemalo stať, že sa vám vyleje. Zároveň je dobrý aj na cestovanie.
Čo sa týka vône, vôňa nie je veľmi silná, a povedala by som, že skôr neutrálna. Tá však na vlasoch vydrží niekoľko hodín, a aj keď si vlasy umyjem večer, vôňu na nich cítim aj ráno, čo považujem za veľké plus. Šampón veľmi dobre pení, ľahko sa zmýva a dobre sa s ním pracuje.

Čo sa však týka jeho účinkov, nečakajte, že ich uvidíte hneď po niekoľkých dňoch. Mne osobne to trvalo cca 3 týždne, keď som si konečne všimla, že mi vlasy akoby prestali vypadávať a ich kvalita (predtým som ich mala naozaj veľmi jemné, ľahko sa lámajúce) bola oveľa lepšia. Rozdiel som zaznamenala, a mám dojem, že je aj dosť viditeľný. Vlasy sú taktiež oveľa lesklejšie, a povedala by som, že tento šampón je z hľadiska vonkajšej krásy – lesk, vitalita vlasov zatiaľ na tom najlepšie, čo sa týka ostatných šampónov na vypadávanie vlasov, tak tam som taký veľký rozdiel v lesku až tak nezachytila. Tu však áno.
V konečnom dôsledku musím skonštatovať, že kvalitatívne je naozaj veľmi dobrý, no nie som si istá, či je až natoľko dobrý, aby som za neho bola ochotná každý mesiac obetovať 18€. Myslím si, že ak človek chce, dokáže nájsť aj lacnejší a celkom účinný produkt na vypadávanie vlasov. Rozhodne však nemôžem povedať, že by nebol dobrý.

Comments are closed.