Cesta nespútanej ženy

Cesta nespútanej ženy

V prípade, že ste žena milujúca motivačné a seba vzdelávacie knihy, určite vás poteší kniha Cesta nespútanej ženy. Autor tejto knihy je David Deida, ktorý je taktiež autorom kníh ako napríklad cesta pravého muža, keď ide o mužov či Dalajlámová mačka.

Táto kniha hovorí o láske ako takej z pohľady žien. Taktiež hovorí o tom, že nájsť partnera nie je také ťažké, ako to na prvý pohľad možno vyzerá. Nájsť si lásku znamená byť pripravená otvoriť sa láske, čo množstvo z nás žien ešte stále nie je, a preto si ani toho partnera nevieme nájsť. Možno po ňom snívame, túžime a radi by sme prežili lásku, no bez toho, aby sme sa otvorili láske to nejde. A presne to zväčša chýba žene, ktorá ešte stále nemá partnera.

Čo to ale vlastne znamená otvoriť sa láske a ako sa jej otvoriť? Čo obnáša otvorenie sa láske? To všetko sa už dozviete zo samotnej knihy.

Táto kniha tiež hovorí o tom, že pokiaľ si do svojho života zväčša priťahujeme tých pánov „nepravých“, alebo je naopak naša láska s partnerom tak povediac trocha hrdzavá a potrebovala by oprášiť, stačí sa otvoriť láske. Ale ako to spraviť, aby sme našli toho pána pravého? K tomu treba veľa praxe, cvičení a hlavne ochoty otvoriť sa tej láske, ktorú máme v srdci. A to všetko nás táto kniha naučí.

Osobne som už od tohto autora čítala viacero kníh, a zakaždým som bola spokojná. Tak to bolo aj pri tejto knihe. Aj keď som k nej v začiatkoch bola trocha skeptická, v niektorých častiach tejto knihy som sa perfektne našla, ako napríklad v tom, že mám už nejaký pohľad na lásku, a žiaľbohu ma tieto pohľady nevedú k láske ale od nej.

Verím, že aj s pomocou tejto knihy sa mi konečne podarí nájsť toho môjho pána pravého.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *