Cestovateľský denník

Cestovateľský denník

Milujete cestovanie? A čo takto si svoje spomienky zaznamenať do cestovateľského denníka od firmy Mementerra, ktorá vytvorila aj populárne scrapbooky s názvom Our Love Challenges alebo Friends Forever. Tentokrát si Mementerra pripravila pre nás cestovateľský denník pre všetkých milovníkov cestovania.

dav

Myslím si, že tak ako aj ja, veľmi veľa ľudí očakáva, že opäť bude plný výziev, zaujímavých nápadov na cestovanie a plno miesta na fotky. No v skutočnosti ide však iba o obyčajný denník so zopár cestovateľskými stránkami. To však neznamená, že sa s knihou nemôžete vyblázniť.

dav

Prvá strana je zameraná na úvod, ktorý sa skladá z mena, komu patrí tento denník a kontaktné informácie, kde nájdete držiteľa denníka, v prípade, že by sa mu stratil. Ďalšia dvojstránka slúži na určenie, k čomu všetkému vám môže tento denník slúžiť a ako ho môžete použiť. A nasledujúce 3 stránky sú zamerané na cesty, ktoré ste absolvovali – taký mini obsah, aby ste sa v knihe dokázali rýchlo a ľahko orientovať. A čo pre vás znamená cestovanie.

dav

Veľmi vás potešia ďalšie try hnedé stránky, ktoré obsahujú citát a taktiež sny a plány. Ide o úvod do novej sekcie, ktorá obsahuje cestovateľský bucket list, zoznam vecí, ktoré nemôžu chýbať na každej ceste, adresy kamarátov, rodiny či iných dôležitých ľudí vo vašom živote.

dav

Taktiež obsahuje mapu Česka, Európy i sveta. Za ktorými je viac ako 100 prázdnych strán, ktorý je určený na vaše zážitky a spomienky.

Ak už nemáte inšpirácie, za hlavnou časťou na písanie sa nahádza pár strán s množstvom aktivít a výziev, ktoré môžete podniknúť. Ako napríklad naučiť sa nový jazyk, navštíviť Bora Bora či Čínsky múr. A pre tých, čo milujú pečiatky je tu i dvojstrana na ne.

dav

A na záver nesmie chýbať záver, ktorý obsahuje zhrnutie celého cestovateľského denníka. Ako napríklad najlepšie a najdivnejšie jedlo či cestovateľské trapasy. Skrátka niečo, na čo nikdy nezabudnete.

Cestovateľský denník je oddychového typu. Myslím si, že by slovenská verzia s mapou slovenska a UNESCO pamiatkami na Slovensk bola o Čosi lepšia, no aspoň sa konečne vyberiem pozrieť i Česko 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *