Chinínová voda FORTE

Chinínová voda FORTE

Chinínový šampón Forte, na ktorý ste mohli vidieť u mňa aj recenziu (nájdete ju TU) som si naozaj obľúbila. Práve to bol dôvod, prečo som neodolala a siahla som aj po chinínovej vode.

Vlastnosti
Objem: 100 ml
Zloženie: Aqua, Quinine HCl dihydrate, Methylcloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CL17200

Osobná skúsenosť
Vlasové vody som si naozaj veľmi obľúbila. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Musím sa však priznať, že s nanášaním tejto vodičky som mala zo začiatku problém, nakoľko som si zvykla na vodičky s rozprašovačom. Napokon som sa rozhodla, že si rozprašovač dokúpim a to najmä kvôli tomu, že je pre mňa taká aplikácia najjednoduchšia. Vlastne, ani som si ho nemusela dokupovať, pretože sme jeden mali doma, tak prečo ho konečne nevyužiť. Na týchto vodičkách sa mi najviac páči, že ich netreba oplachovať. Preto sú pre mňa ideálnym riešením, ktoré si neviem vynachváliť.

Táto chinínová voda mi naozaj veľmi sadla. Aj keď som ju nepoužívala v kombinácií s chinínovýcm šampónom Forte (kde by boli účinky oveľa viditeľnejšie) si ho neviem vynachváliť. Čo sa mi najviac páčilo, ako aj pri šampóne, aj tu bola pomerne rýchlo viditeľná zmena. Vlasy som mala opticky hustejšie, zdravšie a hlavne sa mi začali po dvoch týždňoch objavovať prvé „anténky“. Moja mamina v tomto čase išla ku kaderníčke avšak ona pravidelne používa aj chinínové šampóny od Milvy. Napriek tomu, že kaderníčke nič nepovedala, všimla si to. Povedala jej, že jej začínajú vyrastať nové vlasy a ešte jej ich aj ukázala. Jej vlasy mali asi 1-1,5cm, a na to, že trpela nadmerným vypadávaním vlasov je to naozaj famózne.

8 thoughts on “Chinínová voda FORTE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *