Chinínové rozmaznávanie

Chinínové rozmaznávanie

Ahojte 🙂 Konečne som sa zasa dostala k Milva produktom, ktorým som nadovšetko verná. Pýtate sa prečo? Pretože ide o vlasové produkty, ktoré mi na vlasy najviac pomáhajú a s ich účinkami som nadovšetko spokojná. Počas toho, čo som používala zásoby šampónov, ktoré sme mali doma sa na ich stránke kadečo zmenilo. Aj keď samotný design stránky zostal takmer rovnaký, na stránku pribudlo množstvo nových produktov a to najmä z oblasti chinínu. Preto mi nedalo a rovno som si niektoré z nich musela uchmatnúť. Čo som si teda uchmatla? 

Chinínovú vodu FORTE s rozprašovačom a chinínovú masku FORTE

Z rady Chínin FORTE som mala možnosť vyskúšať šampón, ktorý som si nesmierne obľúbila. Ide o produkt, ktorý napomáha k rastu vlasov a zároveň zastavuje a obmedzuje ich vypadávanie spôsobené psychikou ale aj rôznymi inými vplyvmi. 

Osobne som chinínové šampóny a produkty od Milvy používala naozaj dlho, no našťastie nemám problém s nadmerným vypadávaním vlasov. Moja mamina však s tým mala problém už niekoľko rokov v dôsledku čoho musela mať vlasy ostrihané na krátko. Po pol ročnom používaní chinínových a Milva produktoch si však konečne mamina mohla dopriať dlhšie vlasy, ktoré má už po plecia. Ani si neviete predstaviť ako jej tento dlhší účes pristane. Normálne omladla o niekoľko rokov a to len s používaním tých správnych prípravkov. Nezmenila svoje stravovanie a ani nepoužívala nejaké tabletky či výživové doplnky. 

Práve to bol dôvod, prečo som siahla opäť po týchto chinínových produktoch, aj keď v novej podobe. Zrejme vás však neprekvapí, že aj tieto produkty musím hodnotiť naozaj veľmi pozitívne, nakoľko naozaj pomáhajú. Ako bonus sa po použití týchto prípravkov vlasy veľmi dobre tvarujú i rozčesávajú. 

Šampón z extraktom z chinínu a avokáda
Aj tento šampón sa radí medzi novinky, no i pri tomto produkte som si nemohla odpustiť moju obľúbenú zložku – chinín.

Ide o spojenie chinínu, ktorý je dobrý proti vypadávaniu vlasov a zároveň tvorbe nových vlasov a avokáda, ktoré zaručuje vlasom hebkosť, jemnosť a lesk. 

Osobne som avokádový šampón ešte nemala, a tak ma veľmi prekvapila jeho zvláštna vôňa. Avokádo som totižto ani nikdy nejedla a tak som si nevedela predstaviť ani ako vonia. Čo sa týka účinkov, používala som ho s už vyššie spomínanými produktami. Musím však skonštatovať, že som mala vlasy naozaj veľmi hebké, jemné a predovšetkým lesklé, čo ma veľmi teší. Čo sa týka vlasov, povedala by som, že odkedy používam chinínové produkty samotné vypadávanie zastalo. Nie však iba u mňa ale aj u mojej maminy a sestry, nakoľko používame tieto produkty všetky. Osobne som so šampónom naozaj veľmi spokojná a musím povedať, že ide o ďalší chinínový produkt ktorý k mojim vlasom sadol ako uliaty.

A ako bonus som dostala zopár vzoriek na vyskúšanie.

8 thoughts on “Chinínové rozmaznávanie

  1. Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či náhodou nemáte nejaké fotky pred aplikáciou Milva produktov a po aplikácií…. tiež by som chcela začať tieto výrobky používať a rada by som videla akú zmenu to dosiahne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *