Čínska medicína

Čínska medicína

Už ste niekedy skúšali čínsku medicínu? Nakoľko som niekoľko rokov žila v Číne, presvedčila som sa o tom, že čínska medicína je naozaj účinná. A tak sa mi aj na Slovensku podarilo nájsť internetový eshop, ktorý ponúka pravú čínsku medicínu.

A tak som siahla po troch liekoch. Prvú s názvom moře vzdechu na stres a nervozitu, druhú uvolnení drah na bolesti kolien a ako poslednú lesk nefritového šperku na oči. Všetky tieto čínske medicíny sú prírodné a neobsahujú chemikálie.

More vzdechu

Približne po dvoch týždňoch používania som zistila, že nemám chuť ani na cukor ani na mäso. Cukor bol u mňa náplasť na nervy, a tak ma to veľmi potešilo. Zároveň som si tiež uvedomila, že sa cítim oveľa lepšie. Nebolí ma žalúdok zo stresu a aj keď toho mám veľa, necítim sa pod tlakom, a beriem to všetko s nadhľadom. Cítim sa oveľa lepšie, spokojnejšie a nie som taká podráždená ako som bola predtým. Mimo toho, že som po dvoch mesiacoch schudla 4 kilá (ako vedľajší efekt), cítim sa oveľa lepšie a predovšetkým zdravšie.

Uvolnení drah

Čo sa týka kolien, s nimi som mala dosť veľké problémy, a tak som si všimla až cca po mesiaci až mesiaci a pol, že ma kolená bolia o čosi menej než predtým. Cítim sa oveľa lepšie a vydržím chodiť dlhšie, než predtým. Predtým som bola na pol hodinovej prechádzke a už som cítila bolesť kolien. Teraz idem na hodinovú prechádzku a aj keď budem cítiť tlak v kolene, necítim bolesť. Čo beriem ako pozitívny efekt týchto tabletiek.

Lesk nefritového šperku

S očami som mala už dlhšie problém, konkrétne sa kvôli škole pozerám veľmi dlho na monitor, čím sú moje oči vyčerpané, a mimo toho že ma štípu a bolia, zrak sa mi tiež zhoršil a vidím rozmazane. Práve preto som siahla po tejto čínskej medicíne. Trvalo to cca týždeň, pričom ma oči boleli oveľa menej než predtým, a tak som sa dokázala dlhšie sústrediť na naše školské učivo, a teda som začala mať i lepšie výsledky v škole.

Čo sa týka tabletiek, musím povedať že pri všetkých som si všimla zlepšenie. Pri niektorých bolo zlepšenie viditeľnejšie a rýchlejšie, pri niektorých to trvalo dlhšie, no v každom prípade môžem všetky odporúčať.

 

V prípade, že vás nejaká z týchto medicín zaujala, môžete ich nájsť tu:

More vzdechu: https://www.obchodcinskemediciny.cz/tinktury/yaomedica-more-vzdechu

Uvolnení drah: https://www.strankycinskemediciny.cz/tinktury/uvolneni-drah-tinktura

Lesk nefritového šperku: https://www.obchodcinskemediciny.cz/bylinne-smesi/tcm-bohemia-lesk-nefritoveho-sperku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *