Čo s nápadom?

Čo s nápadom?

Napadol vás už niekedy nápad, no nevedeli ste čo s ním? Rozmýšľali ste nad niečím naozaj veľkým, no vedeli ste kde a ako začať? Tak v takom prípade sa v tejto knihe určite nájdete. Kniha Čo urobiž s nápadom je o malom chlapcovi, ktorý mal perfektný nápad. Čo však s ním? Ignorovať ho a ísť ďalej alebo sa s ním začať zaoberať a uskutočniť ho?

Táto ilustrovaná kniha rozhodne vyčarí úsmev na tvári malým i veľkým. A hlavne si zaslúži pozornosť pri mládeži. Možno práve vhodne zvolená literatúra bude zdrojom toho, že raz uskutoční niečo veľké. A možno práve vhodne zvolená literatúra zmení i váš život. Nevzdávajte sa a choďte si za svojim snom.

Z jedného malého nápadu vznikla aj táto knižka. No taktiež z nápadu vznikla žehlička, pračka, umývačka riadu a iné veci, ktoré nám neustále pomáhajú. Netvrdím, že nápad zmeniť na realitu je jednoduché… Človek sa bojí neznáma, a hlavne nerád vstupuje do „nepreskúmanej vody“. Avšak práve v nepreskúmanej vode sa ukrýva poklad. Ak chceme dosiahnuť to najlepšie, musíme spraviť niečo, čo doposiaľ ešte nikto iný. A práve v tom nám pomáhajú nápady. Z nápadov sa rodia veľké veci. Možno sa z vás stane svetoznámi vynálezca, módna ikona, vytvoríte novú značku alebo sa vám podarí rozbehnúť váš vlastný a predovšetkým úspešný biznis.

Ako sa však k tomu dopracovať a ako sa so svojim nápadom popasoval malý chlapec? Tak to sa dočítate už v samotnej knižke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *