Čo sa mi dnes prohodilo ?

Čo sa mi dnes prohodilo ?

Ahojte 🙂

Dnes som sa rozhodla podeliť sa s vami môj naozaj neočakávaný a veľmi príjemný zážitok.

Do mojej predajne (brigádujem v ezoterickom obchode) chodí veľmi často jeden muž, ktorý má okolo 40 rokov. Je veľmi milý a naozaj veľmi komunikatívny. Veľmi často u nás v meste hráva na..ulici na gitare a jednoducho robí si presne to,, čo má rád.

Dnes som ho stretla, ako hral opäť na ulici a zastavil ma, aby mi zahral pesničku. Bol veľmi milý a pesničky mali samé pozitívne slová. Aby toho samozrejme.nebolo málo, povedal mi pri rozhovore, že som veľmi schudla a že či som prestala jesť, lebo to je naozaj veľká zmena (koho by to nepotešilo?) Potom mi povedal, že mám nesmierne pozitívnu a dobrú energiu, čo ma taktiež veľmi potešilo. A napokon mi zahral ešte jednu pesničku 🙂

Takéto pekné zážitky u mňa nie sú až tak bežné, no bolo to super. 🙂

8 thoughts on “Čo sa mi dnes prohodilo ?

  1. Ďakujem veľmi pekne, za každý pekný komentár. Čo sa týka toho pána, pekné slová potešia vždy, ale ak sú od cudzieho človeka, človek vie, že to nie je len zo slušnosti 🙂 ( poznáte ten pocit, kedy máte napr. Rúž na zuboch a nikto vám to radšej nepovie, aby ste sa neurazili ). A čo sa týka fotky, bola.vyhotovená asi pred rokom veľmi dobrou fotografiou zo Šale – toto bola jedna z mojich oznamkových fotiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *