Corona vírus vs. chrípka

Corona vírus vs. chrípka

Napriek tomu, že sa Corona vírus rozšíril aj do iných častí Zeme, ako je iba Čína, a taktiež prišiel i do Európy, netreba robiť paniku. Korona vírus sa od bežnej chrípky dá veľmi ľahko rozlíšiť.

Keď Corona vírus ešte len začínal, kamarát dostal chrípku, a tak okamžite utekal do nemocnice. Nakoľko však nevie po Čínsky, zavolal mi, aby som sa s lekárkou porozprávala. Tá ma ubezpečila, pokiaľ sme neboli vo Wuhane alebo sme sa s nejakých človekom z Wuhanu nestretli, v takom prípade s najväčšou pravdepodobnosťou Corona vírus nemá. (Nakoľko je však Corona vírus momentálne rozšírený všade, táto informácia nemá v súčasnej dobe význam).

Čo mi však prizvukovala, a určite to platí aj teraz je, že ak sa nepríjemné pocity ako napríklad bolesť hrdla, kašeľ, atď. Dajú zraziť bežnými liekmi, ide o bežnú chrípku. Teda, pokiaľ by ste aj boli chorý, no viete to zastaviť bežnými tabletkami, nemusíte sa báť. Corona vírus nemáte. Navyše, pri Corona vírus je človek tak veľmi infikovaný a slabý, že má pocit akoby „umieral“. Teda, takto to opisovali niekoľkí z infikovaných.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *