Dámsky červený kabát

Dámsky červený kabát

Každá žena chce byť aj cez zimu krásna, výrazná a neodolateľná. Žiaľ, cez zimu je 90% ľudí oblečených v čiernom, hnedom alebo inak tmavom kabáte, poprípade bunde. Odrazu sme šedé myšky v dave.
Už ma nebavilo byť šedou myškou a tak som sa rozhodla vyčnievať z davu. V tomto mi pomohol môj verný kamarát – tmavočervený kabát od Yolo.sk

Vlastnosti

Materiál: 60% vlna, 40% polyester
Strih: klasický
Krajina pôvodu: Taliansko
Kapucňa: odnímateľná
Zapínanie: gombíky a opasok na zaväzovanie
Dĺžka: cca pod zadok
Ja osobne som si objednala veľkosť L, ktorého parametre sú:

Obvod hrudníka: 92 cm (max. 94 cm)
Obvod pása: 88 cm (max. 90 cm)
Obvod bokov: 104 cm (max. 106 cm)
Celková dĺžka: 71 cm 
Využitie
Tento tmavočervený kabát je vďaka svojmu materiálu vhodný do studenšej jesene i tuhších zím. Gombíky a teda samotné zapínanie je posunuté asi o 2cm od okraja, takže sa nemusíte báť, že vás prefúkne. Navyše, opasok na zaväzovanie  uisťuje kabát proti rozopnutiu pri prudších pohyboch. Samotné gombíky sa ľahko zapínajú, no zároveň nepovoľujú. Dlhší strih kabáta (dĺžka cca pod zadok), chráni chrbát, kríže i obličky proti prechladnutiu Limec je možné mať v preloženej polohe, ako aj v zdvihnutej polohe. Opasok je neodnímateľný. . Odnímateľná kapucňa chráni proti dažďu či snehu. A napokon dve hlbšie bočné vrecká sú ideálne na rukavice, kľúče či drobné mince.
Vzhľad
Ako som už niekoľkokrát spomínala, väčšina ľudí nosí čiernu, či inak tmavú bundu alebo kabát. Vďaka tejto bunde začnete vyčnievať z davu a nebudete vyzerať tuctovo.

Červená farba zvýrazňuje ženskú krásu, dravosť, vášeň a jedinečnosť.
Vďaka jeho užšiemu a dlhšiemu strihu, ženu opticky predĺži, zapínanie na opasok zúži. Prehnutý golier žene zvýrazní krk a tvár – možnosť mať ho aj v zdivhnutej polohe, ktorá chráni krk pred zimou.

Kabát pôsobí veľmi elegantne, moderne a žensky.
Farebné kombinácie 
Keďže je kabát tmavočervenej farby, nie je nutné navyniknutie používať ďalšie farby. Nakoľko sú pod ním vidieť nohavice, odporúčala by som tmavo alebo blesk modré rifle, poprípade čierne či biele nohavice. Ideálny s čiernou kabelkou.
Môj tip
K tomuto kabátiku nosím veľmi rada čierne nohavice alebo tmavo modré rifle. Nakoľko sú to pomerne neutrálne a nevýrazné farby, nechávajú kabáty priestor ukázať sa v plnej kráse. Ku kabáty odporúčam čiernu kabelku, ktorá taktiež neupúta veľa pozornosti a zároveň splní svoj účel. Tento čierno – červený look sa navzájom „nebije“ a predovšetkým strháva pozornosť na kabát.

Vlastná skúsenosť
S kabátikom som nadmieru spokojná. Nosím ho prakticky stále. Od kedy sa cez jeseň ochladí, až po „prvé vychádzajúce snežienky“. Látka je vzhľadom k cene naozaj kvalitná a kabát vám vydrží určite dlhšie ako rok.
Najviac ma na kabáte, okrem farby, zaujala kapucňa. Cez zimu sa častokrát nedá odhadnúť počasie a tak vás v polke cesty môže zastihnúť lejak či sneženie. Kapucňa je odnímateľná, takže ak sa vám nepáči, jednoducho si ju dáte dole.
Jeho dlhší strih ma zároveň chráni pred prechladnutím.
Čo sa týka veľkosti, sadol mi ako uliaty. Optický ma zúžil a ubral mi niekoľko kíl. 
Ako som už spomínala, človeka.vytrhne z radu a urobí z neho originál. Niekoľkokrát som sa už stretla s pohľadmi okolitých ľudí, čo sa mi pri čiernom kabáte neostávalo často.

+ Ako darček, vešiak zadarmo 🙂

Kabátik vyzerá ženský, sexy, elegantne, jedinečné no najdôležitejšie je, že je naozaj pohodlný.


FOTOGALÉRIAPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *