Kúpeľňový set s vlastnou spomienkou

Kúpeľňový set s vlastnou spomienkou

Množstvo z Vás určite pozná tzv. darčeky s vlastnou fotkou, kde máte možnosť nájsť nie len tričká, ale aj fotoobrazy, puzzle či pexeso. Počuli ste však už o kúpeľňovej sade? Táto sada pozostáva z dvoch produktov, a to nádoby na tekuté mydlo a stojana na zubné kefky. Oba produkty sú vyrobené z keramiky, a ich podklad je biely.

Nádoba na mydlo
Nádobka na mydlo má striebornú oceľovú pumpičku. Osobne som s ňou maximálne spokojná. Prst z nej nebolí, veľmi ľahko sa s ňou manipuluje, drží bez problémov, veľmi dobre prilieha. A čo sa týka dávkovania mydla, je optimálne. Avšak pri horších či slabších mydlách musíte použiť dvojitú dávku. Avšak, to by ste použili tak či tak. Teda, tomuto prevedeniu nemám čo vytknúť. Jedinou chybičkou z môjho pohľadu je fakt, že sa na stránke neuvádza objem. A zároveň by som určite privítala aj prevedenie, ktoré sa dá aplikovať na stenu. V tom prípade by sme však museli dávať oveľa väčší pozor na to, akú fotku použijeme, keďže by držiak na stenu mohol zakryť časť obrázka.

Ide o veľmi pekné a kvalitné vyhotovenie fotky, a keďže ide o biely podklad, farby nie sú skreslené. Veľkou výhodou je aj samotný fakt, že sa na stránke môžete dočítať približné rozmery obrázka resp. potlačenej plochy, a ak by bol s Vašou fotkou akýkoľvek problém, stránka Vás okamžite kontaktuje.

Stojan na zubné kefky
Čo sa týka stojana na zubné kefky, musím ho hodnotiť veľmi pozitívne. Veľmi sa mi páči, že sú v ňom až 4 miesta ne kefky, keďže väčšina domácnosti má práve 4 členov. Ja som však už v obchodoch videla aj také, ktoré mali iba 3 miesta, čo sa mne nepáčilo. Navyše, miesta na kefky sú od seba dosť ďaleko, takže sa Vám zubné kefky nebudú o seba dotýkať.

Čo sa týka obrázka, veľkým plusom bol práve fakt, že som si na naň mohla dať vyhotoviť inú fotku ako na mydelničku. A keďže máte tieto dve veci zväčša pri sebe (alebo aspoň neďaleko seba), myslím si, že si to aj žiada odlišné fotky.

Osobne som s vyhotovením naozaj spokojná. Stránke som poskytla staršie fotky s menším rozlíšením, dokonca na nich boli písané ešte aj dátumy, a s odstránením a vylepšením fotiek nebol žiadny problém. Dokonca mi to spravili automaticky, čo som naozaj veľmi rada. A aj napriek tomu, že som si nemohla ja sama povedať, ako chcem mať spravenú túto kúpeľňovú sadu, grafici, ktorý tento obrázok umiestňovali na produkt si dali naozaj záležať a spravili to tak dobre, že by som to lepšie ani nevymyslela.

Celkovo tento unikátny a originálny darček od srdca hodnotím veľmi pozitívne a určite ho budem chcieť mať raz aj vo vlastnom dome 🙂

12 thoughts on “Kúpeľňový set s vlastnou spomienkou

    1. Osobne si myslím, že je to naozaj krásny nápad a aj kreatívny darček. Zároveň sa mi páči, že je v bielom prevedení – teda, že by sa prakticky hodil ku všetkému. No je pravda, že do niektorých kúpeľní (napr. ktoré už majú nástennú mydelničku) to nemusí byť to pravé

    1. Ja osobne som pôvodne rozmýšľala, že by som si na kúpeľňový set dala nejaký čínsky znak. Teda, čínsky znak lásky. Ale neviem. Potom mi prišlo oveľa krajšie a srdcu bližšie, ak si tam dám fotku môjho miláčika 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *