Dekoratívny set + vianočné prekavepeni

Dekoratívny set + vianočné prekavepeni

Ak aj vy milujete dekoratívny set, potom si tento rozhodne zamilujete. Jemná dekoratívna kazeta, ktorá obsahuje presne to, čo práve potrebujete. Celá kazeta s názvom Makeup Trading Bronzing Kit obsahuje výrobky ladené do hnedej farby, a niekoľko štetcov, aby ste nemali žiadny problém s nanášaním.

Tento dekoratívny set obsahuje 4 produkty na maľovanie a 3 malé štetce v rozkošnom balení.
Ako prvé si v tejto dekoratívnej kazetke môžete všimnúť bronzer, ktorý má v strede obrázok slnka. Vyzerá to naozaj atraktívne. Farba nie je príliš tmavá, a tak je úplne perfektná, najmä z dôvodu, že menšie nedostatky nie sú viditeľné, a tak sa človek dokáže veľmi pekne a rýchlo namaľovať. Bronzer sa nepráši a veľmi ľahko nanáša.

Ďalej tu máme paletku troch neutrálnych očných tieňov v hnedom odtieni, ktoré vyzerajú veľmi zvodne a prirodzene. Na ich nanášanie tu máme malý aplikátor, vďaka ktorému je aplikácia veľmi jednoduchá. Tiene sa neprášia, takže od nich nebudete špinavé.
Ďalším produktom si môžete všimnúť paletku 4 leskov na pery, v krásnych jemných a neutrálnych farbách. K nim tu samozrejme máte aj malý štetček na ich nanášanie. Pery vyzerajú zvodnejšie, no stále majú veľmi prirodzenú farbu.

Taktiež tu máme aj bronzer v tvare guľôčok, ktorý ma očaril najviac. Farba je sýta, atraktívna. Dá sa veľmi jednoducho nanášať, rozotierať a predovšetkým si namiešať takú sýtosť akú potrebujem. V neposlednom rade ani tento bronzer nezanecháva škvrny na tvári.
V kazete tiež nájdete štetec, dva aplikátory a jednu hubku. Aplikátory sa nerozpadávajú a celkovo som zo sadou v porovnaní s cenou naozaj spokojná.

Vianočné prekvapenie


Napokon ma veľmi milo a príjemne prekvapila stránka elnino.sk, kedy mi poslala vianočné prekvapenie za našu spoluprácu, a to priesvitný svietnik s logom elnino.sk, a dve nádherne a vianočne voňajúce sviečky.

Jedna s vôňou perníčka a druhá vianočná vôňa.

Comments are closed.