Deň matiek

Deň matiek

Každý rok má žena, matka nárok na svoj deň voľna a šťastia. Aj keď si myslím, že jeden deň oslavy je za jej lásku a šťastie nedostatok, som rada, že sa zapísal tento deň do zoznamu sviatkov. A tak si aspoň každý rok môžeme maminu uctiť aj nejakým tým darčekom.
Akým darčekom však obdarovať maminu tak, aby sa potešila? Myslím si, že sa kozmetickými vychytávkami nikdy nič nedá pokaziť. Navyše, množstvo žien miluje kozmetiku, a tak je možné ju osloviť naozaj špeciálnymi vychytávkami práve z tej rady, ktoré má rada. Inšpirovať sa však môžete napríklad aj na notino stránke, ktorá špeciálne pre tento deň založila podkategóriu „Darček pre mamu„.
V tejto podkategórií nájdete produkty ako dámske vône, pleť & make up, niečo na vlasy ale aj darčeky od srdca.

Nakoľko moja mamina priam miluje laky na vlasy, z tejto kategórie ma oslovila najmä vlasová kozmetika. Nie len tá na styling, ale aj šampóny, kondicionéry či výživové doplnky proti vypadávaniu vlasov. Konkrétne z ponúkaného výberu ma oslovil lak na vlasy pre extra silné spevnenie.
Ďalšou veľmi schopnou kategóriou pre maminy, ktorá ma oslovila bola „darčeky od srdca“. Práve v tejto kategórií nájdete množstvo rozličných produktov. Mňa osobne najviac oslovila Yankee Candle Mother´s day sada. Tá ma oslovila najmä preto, že moja mamina miluje sviečky a prevoňaný dom.
Určite nezabudnite na svoju maminu v tento výnimočný deň. Napriek tomu si však tiež pamätajte, že lásku a vďaku za jej výchovu si zaslúži každý deň, a nie len jeden deň v roku. A keďže je lásku veľmi ťažké vyjadriť slovami, možno sa vám to tento rok podarí vyjadriť aspoň darčekom.
A čo vy? Čo ste kúpili vašej mamine alebo čo by ste radi kúpili svojej mamine? 🙂 Ja by som jej v prípade toho, že by som mala neobmedzené množstvo peňazí dopriala nejakú tú kvalitnú vôňu + sviečku na prevoňanie celého domu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *