Denník môjho psa – vyplňovanie

Denník môjho psa – vyplňovanie

Kúpiť si knihu „Denník môjho psa„, nie je len o samotnej kúpe, ale aj o vyplňovaní. Teda, dá vám zabrať celú ju vyplniť, no určite to stojí za to. Pretože si tak budete mať možnosť zachytiť neobyčajné momenty, spraviť úžasné fotky a pamätať si na všetko čo ste so svojim miláčikom prežili.

U mňa číslo jedna vo vyplňovaní bola jasná. Vtipná pozícia, ako spí naša Sarah. Jej obľúbeným miestom na spanie je jednoznačne náš gauč. No najobľúbenejšia pozícia nieje len tak hocijaká. Vždy sa vyvalí na chrbát a potom vyzerá úplne ako malý netopierik s tými rozkošnými uškami 🙂 Náš zvláštny netopierok.

V poradí druhú stránku, ktorú som vyplnila bola: „najradšej mám škrabkanie na …“. Ako si môžete všimnúť, škrabkanie pod uškom si úplne užíva. A preto usudzujem, že je to jej obľúbené miesto. Aj keď takou masížou krku tiež nepohrdne.

A miestom kde sme ju zobrali? Zobrali sme ju už aj do Poľska, no najčastejšie ju berieme po výletoch a dovolenkách na Slovensku. A samotnú dovolenku si naozaj užíva s veľkým úsmevom a radosťou.

Pre všetkých, ktorým fotky nestačia, si môžu k stránkam napísať aj nejaký popis. Ja, nakoľko mám škaredý rukopis som tak však radšej neurobila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *