Telové produkty pre potešenie

Telové produkty pre potešenie

Určite každá z vás postrehla deň žien, a možno i niektorá bola dokonca za to, že je žena odmenená. A hoc som na tento sviatok osobne nič nedostala, rozhodla som sa, že poteším samú seba. Veď predsa byť ženou je tak úžasné.

Musím priznať, že nie je veľmi ľahké vybrať jeden produkt, ktorým sa poteším. A tak som si pre tentokrát vybrala rovno sadu troch výrobkov od mojej obľúbenej a krásne voňajúcej značky Dermacol.

Od Dermacolu som mala možnosť vyskúšať už 2 produkty, pričom prvý bolo mydlo na ruky s vôňou vodného melóna (o ktorom si môžete prečítať TU) a druhý bol sprchový gél s vôňou rebarbory a jahôd. Rebarbora a jahody mali veľmi peknú vôňu, aj keď u mňa bol zatiaľ jasným favoritom vodný melón. Tentokrát som si však vybrala opäť nádhernú ovocnú kombináciu v podobe hrozna a limetky.

V kozmetickej sade sa nachádzali tri produkty, a to sprchový gél 250ml, telové mlieko 200ml a krém na ruky s objemom 100ml.

Čo sa týka samotnej vône, táto kombinácia je naozaj sladká a svieža. Nemôžem však povedať, že by bola nejak prehnane výrazná. Dokáže rozvoňať celú kúpeľňu, no zároveň nejde o nejak násilnú vôňu. U mňa je však ešte stále jasným favoritom práve vodný melón, ktorý bol o čosi sladší a ja sladké veci rozhodne môžem. Táto vôňa je však taktiež veľmi pekná, nenásilná a naozaj ma potešila.

Čo sa týka samotného vyhotovenia, všetky tri produkty majú fialovú farbu s bielym vrchnákom. Páči sa mi, že dostala práve fialovú farbu, keďže aj samotné hrozno je fialové. Sada ako celok pôsobí naozaj pekne, a určite by som sa nehanbila prísť na nejakú návštevu práve s takýmto darčekom.

Sprchový gél
Musím sa priznať, že som naozaj veľmi veľkým favoritom a obľúbencom sprchových gélov, a tak som sa na tento produkt tešila zo všetkých najviac. Nakoľko som už mala možnosť vyskúšať sprchové gél od Dermacolu s vôňou rebarbory a jahôd, veľmi som sa na túto skúšku tešila. Rebarbora a jahody boli totiž naozaj veľmi dobré, a tak ma zaujímalo, či aj toto hrozno s limetkou splní moje očakávania.

Čo sa týka samotnej konzistencie, podobne ako bola aj Rebarbora s jahodou, aj tento gél má mimoriadne tekutú konzistenciu, vďaka ktorej sa veľmi ľahko rozotiera. Možno by som však ocenila o čosi hustejšiu konzistenciu, nakoľko sa mi občas stane, že aj keď je produkt zavretý a stojí v kúpeľni, troška z neho vytečie na vrchnák. Keďže sa však dá veľmi dobre uzavrieť, určite by som to nepovažovala za nejak obzvlášť veľkú chybu. Čo sa týka samotného roztierania po pokožke, hoc sa roztiera veľmi jednoducho, nepení takmer vôbec.

Po samotnom použití pokožka spolu s kúpeľňou veľmi pekne voňajú. Ide o nenásilnú a zľahka relaxačnú vôňu. Po samotnom použití pokožka nie je vysušená, no zároveň by som nepovedala, že ju nejak hydratuje.

Telové mlieko
Čo sa týka samotnej vône, telové mlieko je rozhodne môj favorit. Práve pri ňom je tá nádherná vôňa cítiť najviac. Stačí sa len trocha nadýchnuť a okamžite zacítite tú úžasnú relaxačnú vôňu. Vôňa je veľmi príjemná, sladká a ostáva na pokožke, čo považujem taktiež za veľké plus. Z pokožky je toto mlieko cítiť ešte naozaj dlho, povedala by som, že až niekoľko hodín krásneho hroznovo-limetkového voňania.

Konzistencia tohto telového mlieka je jemná. Páči sa mi, že má fialovú farbu. Veľmi ľahko a rýchlo sa vpíja do pokožky a čo sa týka hydratácie, ide o absolútny priemer, ktorý stačí tím, čo netrpia suchou pokožkou.

Čo sa týka samotného používania, už po pár dňoch som mala dojem, že je moja pokožka oveľa jemnejšia a hladšia. Samozrejme sa mi to potvrdilo už po niekoľkých týždňoch, a tak rozhodne stojí za vyskúšanie.

Krém na ruky
Opäť ide o veľmi peknú vôňu, a ak si ruky priložíte k tvári, určite ju budete cítiť minimálne takú pol hodinku.

Čo sa týka balenia, Dermacol rozhodne nešetril. Obyčajne som zvyknutá na 30-50ml balenia krémov na ruky, no toto je až 100ml balenie. Preto vám vydrží naozaj dlho. A dokonca si dovolím povedať, že by vám postačil na celú zimu.

Konzistencia je naozaj veľmi ľahká, žiaľ, veľmi pomaly sa vstrebáva. Osobne nemám rada krémy, ktoré sa do pokožky rúk pomaly vstrebávajú, pretože na to nemám trpezlivosť. Na druhej strane kým si vmasírujete krém do pokožky, rozhodne zažijete dlhšiu masáž, na akú ste zvyknutý.

Nakoľko je však stupeň hydratácie pomerne malý, ak trpíte popraskanými či šupinatými rukami, tento produkt vám zrejme nepomôže. Osobne ho preto používam viac-menej na prevoňanie rúk.

A hoc nezanecháva na rukách mastný film, pre dôkladnú hydratáciu je ho potrebné aplikovať niekoľkokrát za deň.

Čo sa týka celej sady, určite by som po telovom mlieku a sprchovom gély siahla opäť. Čo sa však týka krému na ruky, do budúcna budem hľadať niečo iné.

14 thoughts on “Telové produkty pre potešenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *