Dermacol pôžitok

Dermacol pôžitok

Kto by nemiloval Dermacol. Stretávame sa s ním prakticky stále – a tie, ktoré milujú kozmetiku ho už vyskúšali, a predpokladám že si ho aj pochvaľovali. Čo je teda na Dermacol výrobkoch také výnimočné? V prvom rade je to samotná vôňa, ktorá nás dokáže dostať do kolien.
Ja som sa v tomto prípade rozhodla vyskúšať hneď niekoľko vôní, a to v podobe rôznych produktov.
Ako prvé som si vybrala kozmetickú – darčekovú sadu troch sprchových gélov na telo. Veď predsa, sprchové gély nás nikdy nesklamú, a my ženy ich nikdy nemáme dosť. Chceme voňať, a vôňu chceme darovať aj našej kúpeľni.

Táto sada obsahuje tri sprchové gély o veľkosti 250ml, pričom každá vôňa je rozdielna.
Ako prvé sa mi do rúk dostala jemne kyselkavá citrusová no i napriek tomu zľahka sladká vôňa Pink Grapefruit. Ten, kto túto vôňu pozná, vie o čom hovorím. Ten kto ju nepozná, prišiel o veľa. Osobne si myslím, že je táto vôňa ako stvorená na leto. Citrusové vôňe sú na leto skrátka TOP, no keďže je tento grapefruit zľahka sladkastý, chuťové bunky a nos si to vychutnajú do sýtosti.

Podobne na tom je aj Mandarine Sorbet. Keďže však milujem mandarinky, zrejme nebudem veľmi objektívna, no myslím si, že túto vôňu musí vyskúšať skrátka každý. Rozhodne ju však začnem vo veľkom využívať práve na Vianoce, ktoré si bez mandariniek neviem predstaviť. Mandarinky máme vtedy stále, a dokážem ich jesť aj na kilá. Musím si však v tomto prípade dať pozor, aby som sa nepozabudla a nezjedla aj tento sprchový gél. Hihi

Ako posledné tu máme Lemon Splash – typická citrusová vôňa, ktorá pokožku nádherne osvieži a zdanlivo aj schladí. Túto vôňu by som odporúčila najmä po športe poprípade vtedy, keď sa človek snaží nájsť si nejaké to miesto pre seba a jednoznačne vypnúť. Opäť vôňa úžasná na leto.
Túto celú sadu by som rozhodne kvôli citrusovým tónom odporúčala najmä na letné pôžitky, no človek si ich dokáže vychutnať kedykoľvek. Čo sa týka výdrže atď, tieto parametre by som hodnotila približne rovnako. Intenzita vône je úžasná, a to na Dermacole zbožňujem asi najviac. Krásne vôňe s úžasnou výdržou. Hydratácia síce nie je 100%, no v prípade, že nemáte problém so suchou pokožkou, určite vám bude stačiť. A čo sa týka kúpeľne? Tak tú vám 100% tieto ľahko roztierateľné sprchové gély ponúknu.
Nakoľko sa nám začína ochladzovať, nemohla som si odpustiť vyskúšať hrejivý peeling pre ženy  s vôňou jablka a škorice. A aj keď viem, že táto vôňa sa hodí najmä na Vianoce, skrátka som si ju nemohla odpustiť. Dokonalosť sama. Ženy, ktoré milujú peeling si rozhodne prídu na svoje. Nechápem, ako môže byť tento peeling hrejivý, no jemné hriatie je pre mňa absolútnou dokonalosťou po tréningu. A keďže peelingy milujem, skrátka som si ho nemohla odpustiť. Vôňa dokonalá, konzistencia a odstraňovanie starých buniek tiež. Určite skúsim ešte iné peelingy od Dermacolu, no v každom príapade tomuto najmä kvôli môjmu tréningu zostanem verná.

Ako tretie som si vybrala náplň do mydelničky, nakoľko máme keramickú mydelničku na stenu. Teda je samozrejme bez dávkovača, no na oplátku je v rovnakej cene ako o polovicu menší objem ale s balením. Tekuté mydlo Grape & Lime je lahodné, jemné a perfektne sa hodí k jeseni. Grep a citrusy skrátka patria k jeseni, a tak je táto vôňa ako stvorená na november.

Ako posledné sa do mojich rúk dostalo mydlo na ruky s vôňou Watermelon. Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec, a tuto to tak aj 100% je. Táto vôňa je skrátka úžasná, dokonalá a najbližšie asi vykúpim všetko z edície Watermelon 😀 Skrátka ma úplne dostala. Šťavnatá, sladká, neopísateľne chutná a zvodná.

Oba tieto výrobky majú opäť rovnakú životnosť. Na rukách vydržia voňať určitú dobu, no 100% zápach neprekryjú. Špinu však zotrú úžasne. Ak teda hľadáte niečo na denné použitie, určite vám tento typ tekutého mydla bude stačiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *