Dermacol 16h lip colour

Dermacol 16h lip colour

Ktorá žena by nemala záujem o krásny a dokonalý make-up po celý deň? Ktorá žena nechce byť rovnako krásna ráno ako aj v noci? A to bez častého utekania na toaletu či k zrkadlu a upravovanie si make-upu? Myslím si, že toto je sen naozaj každej ženy, a týmto snom sa inšpirovala aj veľmi známa a obľúbená značka Dermacol.
Prednedávnom prišla na trh s novým tekutým rúžom s názvom Dermacol 16 h lip colour. Tento rúž je možné zakúpiť v rôznych odtieňoch, avšak pointa stále zostáva rovnaká. Ide o rúž, ktorý by mal na perách o stať 16hodín a to bez porušenia.
Celkovo mi tento rúž príde dosť drahý, konkrétne 9€, avšak nakoľko ide o novinku na trhu, ktorá sľubuje naozaj veľa, bola som ochotná tieto peniaze risknúť a investovať ich do tohto rúžu. Ja osobne som si v tomto prípade dopriala sýty červený odtieň typ 04.
 
Každý z týchto rúžov má 4,8g a skladá sa z dvoch častí. Ako prvá je farba zvoleného odtieňa a ako druhé je ochranná fáza, ktorá by mala zaručiť dokonalosť rúžu počas najbližších 16 hodín. Táto fáza je priesvitná a spôsobí, že „lesk“ sa premení na rúž. Treba však podotknúť, že v tomto prípade treba čakať na to, kým fáza uschne a rúž sa tak stane nezdolateľným.
Rúž je podľa môjho názoru veľmi dobrý. Nelepí sa, vydrží naozaj veľmi dlho, nelepí sa na pohár a ani sa neodtláča. Jediným problémom je, že sa cca po 3-4 hodinách začne odlupovať z vnútornej strany pier. V takom prípade ho treba premaľovať a opäť zafixovať. Veľkým problémom by mohla byť situácia, ak si radi okusujete pery, nakoľko si z nich „okúšete“ aj farbu. Podľa môjho názora ide ale o veľmi kvalitný rúž, ktorý má sýtu a atraktívnu farbu počas celej doby jeho použitia. Vodou ho dole neodmaľujete. Na odmaľovanie budete potrebovať minimálne nejaký ten odličovač.
Tento rúž komentovalo viacero žien aj na stránke notino.sk ich komentáre boli veľmi pozitívne. Rúž má 25 hodnotení, pričom jeho celkové hodnotenie je 4,5/5 hviezdičiek. Na stránke notino.sk nájdete komentáre na tento rúž ako napríklad: 
Komentár od Daniely: NAJ rúž, ponúka ho aj iná značka za raz takú cenu. Vydrží dlho, je dôležité ho správne naniesť, v tenkej vrstve, hrubá sa začne šúpať. A najlepšie ráno naniesť, lebo ho inak večer nezmyjete z pier.
Miriam o ňom hovorí: Objednala som si odtieň č. 9, úplne podľa predstav 🙂 aj ked musim priznat zadala som si do google vsetky odtiene na perach ako vyzeraju a podľa toho sa rozhodla. Čo sa tyka ružu farba krasna troška smrdi to je minus ale ked date nato lesk ten vonia zatial drzi na perach 3 hodiny a to som jedla obed pila kavu vodu a nič ani ked obtriem rukou takže super´:) Určite pojdem ešte do odtienov 3 je taky ruzovo cerveny taky dobry stred a odtieň č. 5 super slabunko pudrovy
 
Žanet napísala: Dokonalý. Vlastním odtieň 12. Výdrž je až neskutočná, chodím ešte do školy a z domu chodím o šiestej ráno a vydržal od šiestej rána do ôsmej poobede…po dvoch hodinách vždy zabúdam, že ho mám na perách, čo sa mi nestalo s žiadnym iným rúžom, lebo som sa stále pozerala do zrkadla a kontrolovala. Odporúčam, hlavne ak máte rušný deň alebo máte suché pery, keďže ten balzam aj bez farby robí zázraky na perách (a tá vôňa je úžasná)
Stankine hodnotenie: Mám odtieň č.6, farba krásna, minútka na zaschnutie isto nestačí. Čo ma prekvapilo je, že asi po 3 hodinách mi začali nepekne šupinkatieť pery, hoci boli predtým v dobrom stave, farba sa miestami strácala, o 16 hodinách sa mi mohlo iba zdať.
 

Comments are closed.